Córka Izabeli Scorupco powala swoją urodą. Piękność skończyła właśnie 22 lata

Córka Izabeli Scorupco powala swoją urodą. Piękność skończyła właśnie 22 lata Źródło: Instagram/@juliascorupco

Córka Izabelli Scorupco urodę odziedziczyła po matce. Są do siebie podobne jak dwie krople wody. Czy dziewczyna, która ostatnio skończyła 22 lata, ma szanse, żeby zostać nową dziewczyną Bonda?

Córka Izabelli Scorupco nie jest osobą żywo udzielającą się w mediach. Nic dziwnego - dziewczyna dopiero co skończyła 22 lata i ma jeszcze dużo czasu na szukanie rozgłosu, o ile w ogóle coś takiego przewiduje. Jedno jest pewne - wdała się w mamę. Zdjęcia z Instagrama nie pozostawiają żadnej wątpliwości.

Córka Izabelli Scorupco ma urodę dziewczyny Jamesa Bonda

Izabella Scorupco znana jest z tego, że jako jedyna polska aktorka dostąpiła niewątpliwego zaszczytu odegrania roli dziewczyny słynnego Agenta 007. Zadebiutowała w wieku zaledwie 17 lat w szwedzkim filmie "Nikt nie kocha tak jak my". Już w latach 90. stała się jedną z najpopularniejszych aktorek w kraju.

Córka wdała się w mamę

Pomimo swojego występu w "Golden Eye" z 1995 roku, aktorka nigdy nie udzielała się w życiu publicznym jako celebrytka. Życie prywatne starała się zachować dla siebie. Nie pojawiała się na imprezach branżowych i stroniła od blasku fleszy. Mimo tego ciężko, żeby uroda jej córki uszła uwadze publiki. Dziewczyna chętnie publikuje swoje zdjęcia w internecie i widać, że jest uzdolnioną modelką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Julia Scorupco jest córką z pierwszej poważnej relacji aktorki. Związek z Mariuszem Czerkawskim zakończył się niestety rozwodem. Chociaż małżeństwo rodziców nie wytrzymało próby czasu, jego owocem była obecnie 22-letnia Julia. Nie sposób nie zauważyć, jak bardzo wdała się w matkę.

Poza 22-letnią Julią, Izabella Scorupco jest też matką Jakoba. Chłopak jest jej synem z drugiego małżeństwa - z Jeffreyem Raymondem. Jakob przyszedł na świat w 2003 roku, ale i tego małżeństwa nie ocaliło dziecko. Para rozstała się bowiem cztery lata temu.

Obecnie Izabella Scorupco związana jest z Karlem Rosengerem. Para mieszka razem w Los Angeles. Wraz z nimi zamieszkuje tam też Julia.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiemy, kiedy Agnieszka Woźniak-Starak znów pojawi się publicznie. Zaplanowała coś niezwykłego, chce oddać hołd mężowi
2. Druzgocące doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Wiadomo co się z nią teraz dzieje, nie jest dobrze

Julia Scorupco bardzo lubi pozować przed aparatem. Można to zobaczyć na jej koncie na Instagramie, gdzie znalazła już sobie wielu obserwujących. Pod spodem artykułu można znaleźć zdjęcie, na którym ewidentne jest bardzo podobna jest do pięknej mamy. Widać to zwłaszcza patrząc na usta obu pań - pomimo odmiennego koloru włosów, są do siebie złudnie podobne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dadzą nawet 110 tys. zł. Jest jeden haczyk
  2. Edyta Górniak ZAATAKOWAŁA znaną piosenkarkę! Nigdy nie była tak ostra, na odpowiedź nie musiała długo czekać
  3. Sąsiedzi myśleli, że jest idealnym mężem i tatą. Teraz cała Polska dowiedziała się, jaki z niego chory bydlak
  4. Emilia dzień przed swoim ślubem dostała okresu. Następnego dnia wszystkich gości weselnych zamurowało na jej widok
  5. Jego zwłoki znaleziono w lesie. Uwielbiany bohater "M jak Miłość" nie żyje

źródło: wp

Następny artykuł