Mama bezdusznie porzuciła niemowlaka w opuszczonym domu. Po 10 latach dokonała niewiarygodnego odkrycia

Mama bezdusznie porzuciła niemowlaka w opuszczonym domu. Po 10 latach dokonała niewiarygodnego odkrycia Źródło: Youtube/РЕН ТВ. Новости

Córka została porzucona w opuszczonym domu przez swoją bezduszną matkę. To, co wydarzyło się 10 lat później było ogromnym szokiem. Nie mogła uwierzyć. Nieprawdopodobne sceny. Wydarzenie było ogromnym skandalem. Na szczęście dziecko odnalazł jeden z sąsiadów.

Córka została porzucona przez matkę i pozostawiona na pastwę losu w opuszczonym domu. Do ogromnego skandalu doszło w rosyjskim mieście Yaroslavl. Pewnego jesiennego dnia jeden z sąsiadów opuszczonego domu usłyszał pochodzący z niego dziecięcy płacz. Na początku zignorował sytuację, pewny, że nie dzieje się nic poważnego. Gdy sytuacja powtórzyła się w ciągu kolejnych dwóch, zmartwiło go to.

Córka porzucona przez matkę w opuszczonym domu, szokujące, co wydarzyło się 10 lat później

Zmartwiony sąsiad postanowił sprawdzić opuszczony dom, w końcu nikt w nim nie mieszkał, więc dziwne, że od kilku dni słychać tam było płacz dziecka. Po wejściu do budynku, był w szoku, okazało się, że na podłodze leży zmarznięte i brudne dziecko. Maluch miał co najwyżej rok. Sąsiad od razu zawiadomił służby. Podczas śledztwa udało się ustalić, jak nazywają się rodzice dziewczynki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mimo że poznano nazwiska rodziców porzuconego dziecka, nie udało się ich zlokalizować. Malutka Lisa dochodziła do siebie w szpitalu przez kilkanaście dni. W tym samym miejscu czuwała Inna Nika, która trafiła tam ze swoim synkiem. Było jej żal dziewczynki, więc regularnie zaczęła ją odwiedzać i dbać o malucha. Powoli pokochała porzuconą dziewczynkę.

Pewnego dnia kobieta z przerażeniem odkryła, że dziecko zniknęło, jak się okazało, Liza trafiła do domu sierocińca. Inna nie mogła pozwolić, by tam została. Po długich zmaganiach udało jej się adoptować dziewczynkę. Liza z powodu traumy była opóźniona w rozwoju, bała się głośnych dźwięków, nie była w stanie sama przeżuwać. To jednak nigdy nie sprawiło, żeby kobieta choć przez moment żałowała swojej decyzji.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutna wiadomość, media przemilczały jego śmierć. Na wieczną wartę odszedł wieloletni prezes PSL w strukturach lokalnych

2. Z ostatniej chwili: tragedia na północy Polski, nie żyje małe dziecko

Inna wpadła na pomysł, by zachęcić dziewczynkę do tańca, miała nadzieję, że w ten sposób pomoże jej to w rozwoju. Pomysł był genialny, Liza pokochała taniec, dzięki nie mu otworzyła się na ludzi, miała jednak problem z rówieśnikami, którzy nękali ją za inny kolor skóry. Mama powtarzała jej, że to z pewnością z powodu zazdrości. Miała rację, po 10 latach dziewczynką zainteresowała się agencja modelek, a jej historia pozwoliła na rozwinięcie kariery. Jej matka biologiczna usłyszała o wszystkim i postanowiła skontaktować się z córką, jednak ta stanowczo odmówiła, kwitując, że jej prawdziwa mama jest przy niej każdego dnia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 4 ogromne i częste błędy podczas kiszenia ogórków. Lepiej na nie uważaj, bo mogą sporo kosztować
  2. Rywal Kamila Stocha rzucił mu wyzwanie. Buńczuczna deklaracja skoczka
  3. Wprowadzono podwyższony stopień alarmowy, żywioł jest niszczycielski. Zagrożenie życia w 4 województwach
  4. Mama bezdusznie porzuciła niemowlaka w opuszczonym domu. Po 10 latach dokonała niewiarygodnego odkrycia
  5. Natalia Kukulska się wygadała, przeżyła chwile pełne lęku. Chodzi o jej najmłodsze dziecko
  6. Jest najnowsze oświadczenie premiera Morawieckiego. Przekazał ważne informacje, wielu Polaków skorzysta

Źródło: Podaj To

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News