Córka zadzwoniła pod numer alarmowy i zamówiła pizzę. Kiedy operator poznał powód, zaczął natychmiast działać

Córka zadzwoniła pod numer alarmowy i zamówiła pizzę. Kiedy operator poznał powód, zaczął natychmiast działać Źródło: Pixabay.com Pexels

Córka wzięła do reki telefon i wykręciła numer alarmowy, po czym zaczęła zamawiać pizzę. Zdziwiony operator dopiero po chwili zrozumiał, że musi natychmiast działać.

Córka kobiety wykręciła numer alarmowy, a kiedy dyspozytor odebrał telefon, zaczęła składać zamówienie na pizzę. Mężczyzna przez chwilę nie miał pojęcia, dlaczego jego rozmówczyni zachowuje się w tak dziwny sposób. Kiedy zrozumiał, o co chodzi, musiał natychmiast zareagować.

Córka zachowywała się bardzo dziwnie

Pewnego dnia Tim Teneyck, dyspozytor z Ohio, odebrał zgłoszenie, którego nie zapomni do końca życia. Młoda kobieta zadzwoniła na numer alarmowy, ale zamiast poprosić o pomoc, zaczęła składać zamówienie na pizzę. Na początku skołowany mężczyzna nie miał pojęcia, dlaczego jego rozmówczyni zachowuje się w taki sposób, po chwili jednak przypomniał sobie coś i zrozumiał, że nie ma czasu do stracenia.

Mężczyzna przypomniał sobie historię, która kilka lat temu obiegła internet. Operator numeru alarmowego opisał na portalu "Reddit" nietypowe zgłoszenie, które odebrał. Pewna kobieta wezwała pomoc w zakamuflowany sposób, ponieważ bała się partnera, który znęcał się na nią fizycznie. Tak samo jak rozmówczyni Tima, tamta kobieta zamawiała pizzę. Mężczyzna połączył obie historie i zrozumiał, że młoda kobieta nie żartuje i tak naprawdę wzywa pomoc. Natychmiast wysłał pod wskazany adres patrol lokalnej policji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka kobiety wezwała pomoc w nietypowy sposób

Pod domem kobiety i jej córki pojawiły się radiowozy na sygnale. Dzięki domyślnemu dyspozytorowi, mężczyzna podejrzany o przemoc domową został aresztowany przez funkcjonariuszy.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy oglądali jego dzieła. Niestety, zmarł na koronawirusa

2. Ratownicy medyczni zamówili jedzenie. Na paragonie czekała na nich niespodzianka, poruszające

Szef policji w Oregonie wyznał, że nigdy nie słyszał o takim sposobie wzywania pomocy, choć pracuje w zawodzie już 42 lata. Jednak jest pełen podziwu dla czujności dyspozytora, który według niego wykonał "doskonałą robotę".

- W ten czy inny sposób dajcie dyspozytorowi do zrozumienia, że potrzebujecie pomocy. Ta kobieta tak właśnie zrobiła. Nie zrobiła tego wypowiadanymi słowami, ale tonem głosu, w jaki przekazywała wiadomość – zaapelował Michael Navarre, szef policji w Oregonie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Walka z koronawirusem trwa. W Polsce pojawiają się pierwsi wyleczeni
  2. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą
  3. Nieoficjalne: w poniedziałek ruszają testy kliniczne szczepionki na koronawirusa. Już jest pierwszy uczestnik
  4. Obsługiwała jeden z największych koncertów w Dzień Kobiet, mając koronawirusa. Uczestnicy pilnie poszukiwani
  5. 28-letni Polak pokonał koronawirusa? Najnowsze ustalenia mediów o jego leczeniu
  6. Lidl naraził wszystkich podczas epidemii koronawirusa? Niedowierzanie, nikt nie myślał o konsekwencjach

źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News