Gdy przestali słyszeć dzieci, spodziewali się najgorszego. Wbiegli do pokoju i zobaczyli syna stojącego z nożyczkami przy ich córce

Gdy przestali słyszeć dzieci, spodziewali się najgorszego. Wbiegli do pokoju i zobaczyli syna stojącego z nożyczkami przy ich córce Źródło: Facebook

Córka była zbyt młoda, by najeść się strachu, gdy jej starszy kilkuletni brat podszedł do niej z nożyczkami, mając już w swej młodej głowie niecny plan. Rodzice za to mogli przeżyć traumatyczne chwile, gdy zorientowali się, że w pokoju dzieci zrobiło się niepokojąco cicho.

Córka i syn bawili się w swoim pokoju, z którego dobiegał radosny śmiech i odgłosy typowe dla zabaw kilkulatków. Rodzice widać mają do nich nie lada zaufanie, ponieważ zostawili ich samych sobie i zajęli się swoimi sprawami. W pewnym momencie jednak mama zorientowała się, że od jakiegoś czasu w domu panuje dziwna cisza. Szybko pobiegła do dzieci, a jej mąż ruszył zaraz po niej. Gdy wbiegła do środka, jej 3-letni syn stał z nożyczkami w ręku przy swojej 2-letniej siostrze. Zaczęła płakać.

Córka i syn wpadli na niebezpieczny pomysł

To była bardzo niebezpieczna sytuacja. Zabawy nożyczkami nigdy nie kończą się dobrze, szczególnie, gdy operuje nimi tak młoda osoba. Mama dzieci była w szoku, widząc, że wokół córki leżą pukle jej blond włosów. Okazało się, że Colt i Kimber wpadli na pomysł, by pobawić się w fryzjera.

3-latek złapał za nożyczki i zaczął ścinać włosy siostry. Córka Breany okazała się być bardzo odważna, a także spokojna - nie ruszyła się bowiem nawet o centymetr, gdy brat manewrował przy niej ostrym przedmiotem. Wszystko mogło skończyć się o wiele gorzej, ale na szczęście ofiarą zabawy stała się tylko fryzura dziewczynki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy do pokoju wpadł tata, był wściekły, ale gdy zrozumiał, że ostatecznie nic złego się nie stało, zaczął się nawet śmiać z wyglądu swojej córki i całej sytuacji. Żeby jednak uzmysłowić dzieciom, że takie zabawy są niebezpieczne, Colt dostał reprymendę, a za karę musiał posprzątać włosy siostry.

Ta w tym czasie została "uratowana" przez koleżankę mam, fryzjerkę. Szybko zajęła się niefortunną fryzura i stworzyła coś, czego pozazdrościć mogą jej wszystkie koleżanki. A nawet mama.

Dzisiaj grzeje: 1. Roksanie Węgiel puściły hamulce. 14-latka odpowiedziała Michałowi Szpakowi, zrobiło się poważnie
2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

Wydawało się, że wszystko jest już za nimi i cała rodzina może spokojnie udać się spać. Mama weszła wieczorem do sypialni, otworzyła szafę... i zauważyła dziury w swoich sukienkach. Najwyraźniej syn zanim zajął się siostrą, dotarł również tam. Jaka kara spotkała go za to, nie wiemy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bądź dumna ze swojej figury! Łykając TO możesz zrzucić -11kg z brzucha
  2. PiS POKONANY. Opozycja zwycięża w Senacie
  3. Zbierał grzyby, gdy w lesie trafił na opuszczony szałas. Wszedł do środka i prawie zemdlał, to go przerosło
  4. W dniu wyborów Jackowski miał wyjątkowo przerażającą wizję. Widział, jak Kaczyński zanika, dokładnie opisał, co się z nim stanie
  5. Polacy mają ogromny problem z nalotem biedronek azjatyckich. Konsekwencje ich ugryzienia są straszne
  6. Słynna wróżka postawiła karty na przyszłość Polski po wyborach. Jej przepowiednie budzą niepokój, już niedługo ma wybuchnąć ogromny skandal

źródło: Metro

Następny artykuł