Córka w męczarniach umierała na raka mózgu tuż przed świętami. Rodzice zrobili dla niej niesamowitą rzecz, łzy same cisną się do oczu

Córka w męczarniach umierała na raka mózgu tuż przed świętami. Rodzice zrobili dla niej niesamowitą rzecz, łzy same cisną się do oczu Źródło: facebook

Córka miała zaledwie pięć lat, ale już musiała się mierzyć z okrutną chorobą. Dziewczynka miała raka mózgu, a tuż przed świętami, rodzice postanowili ją obdarować wyjątkowym prezentem. Historia dziecka jest tak wzruszająca, że łzy same cisną się do oczu.

Córka została zdiagnozowana z glejakiem mózgu. Zaledwie 5-letnia Nataka Kostrzewa i jej rodzice usłyszeli od polskich lekarzy i specjalistów z dziedziny onkologii, że dziewczynka nie ma szans na wygranie walki z rakiem. W jej głowie znajdował się rak wielkości kurzego jajka. Zrozpaczeni rodzice zabrali ją do Meksyku, gdzie lekarze widzieli szansę na poprawę jej zdrowia. 

Córka, do której święta przyszły wcześniej

Rodzice nie mogli wiele zrobić, by ułatwić jej walkę z okrutną chorobą, ale wiedzieli, że ich córka uwielbia święta. Był to jej ulubiony okres w całym roku, ze względu na ciężki stan dziecka, postanowili, że dla niej święta odbędą się wcześniej. Chcieli, żeby przed śmiercią mogła poczuć jeszcze magie świąt. 

Wystosowali w mediach społecznościowych apel, w którym poprosili o to, by chętne osoby wysłały jej kartki z życzeniami. Okazało się, że prośba została przyjęta bardzo dobrze, a ich mieszkanie zostało zalane kartkami, listami i prezentami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kartki, prezenty trafiają do nas z całej Polski, a nawet ze świata! Niemcy, USA, Szwajcaria... Proszę wybaczcie, ale nie jesteśmy każdemu z osobna podziękować za ogrom serca włożony w napisanie kartek, listów opowiadań dla Natalki... Piękny obraz świnki Peppy, anioł wyrzeźbiony, bombki na choinkę, kalendarz ze zdjęciami, magnesy... - napisała wzruszona mama na Facebooku. 

Ich córka niestety przegrała walkę z nowotworem 

- Wczoraj o godzinie 19.11 odeszła Nasza Księżniczka Natalia... zawsze Nam mówiłaś, tak my będziemy powtarzać wiecznie ,,Kochamy Cię... Najbardziej na świecie... Aż do nieba... Aż do słońca... Aż bardzo mocnoooo, Dzieli Nas tylko czas... Bo na szczycie góry wszyscy razem spotkamy się... - napisali na Facebooku rodzice. 

Dzisiaj grzeje: 1. Syn gwałcił matkę. 27-latek zgotował kobiecie piekło, nie czuje się winny
2. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy

Niestety, chociaż wsparcie płynęło z całego kraju, ich córka przegrała walkę z rakiem. 5-letnia Natalka Kostrzewa nie żyje z powodu glejaka. Chociaż jej rodzice robili, co mogli, nie byli w stanie zatrzymać ciężkiej choroby, która każdego dnia zabierała i kawałek ukochanej córki. Nowotwór kolejny raz wygrał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. "Jego stan jest ciężki"
  2. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  3. To już oficjalne, los 13. emerytury został przypieczętowany. Podpisana ustawa wywoła dreszcze u seniorów
  4. Ukryta kamera nagrała dramatyczne sceny. Winda ruszyła, uwiązany na smyczy pies nie zdążył wejść za właścicielką
  5. Fatalne doniesienia ws. małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej. Po latach choroby spadł na nią kolejny okrutny cios

źródło: fakt 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News