Jego córka umarła przed pierwszymi urodzinami. Mimo wszystko kupił tort i zrobił z nim coś niewiarygodnie wzruszającego

Jego córka umarła przed pierwszymi urodzinami. Mimo wszystko kupił tort i zrobił z nim coś niewiarygodnie wzruszającego Źródło: Facebook/Léá Ní Bhríaín

Córka tego mężczyzny umarła, zanim zdążył świętować jej urodziny. Pogrążony w żałobie ojciec mimo wszystko kupił tort. To, co z nim zrobił, niejednemu wyciśnie łzy z oczu. Teraz mężczyzny szuka cały internet.

Córka tego mężczyzny odeszła, zanim ten miał okazję świętować jej pierwsze urodziny. Ojciec pogrążył się w żałobie, jednak zamiast zamknąć się w sobie, postanowił zrobić dobry uczynek. Mimo wszystko kupił jej tort. Dzięki niemu córka obcej kobiety miała okazję celebrować ten wyjątkowy dzień tak, jak on sam chciałby świętować go ze swoją córką. Teraz matka wraz z siostrą szukają dobroczyńcy.

Córka odeszła, zanim zdążył nacieszyć się ojcostwem

Léá Ní Bhríaín, mieszkanka hrabstwa Armagh w Północnej Irlandii, wybrała się do cukierni, aby odebrać tort dla swojej siostrzenicy. Dziewczynka miała obchodzić swoje pierwsze urodziny w ramach kameralnej, rodzinnej uroczystości. Na miejscu spotkała ją zaskakująca przygoda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nieznajomy mężczyzna zapłacił za tort dla dziewczynki. Kobieta wraz z jej siostrą usłyszały od obsługi cukierni, że nie muszą martwić się o pieniądze. Mężczyzna zapytał, czy nie przeszkadza im, że to poniesie koszty, ponieważ bardzo chciał to zrobić dla swojej nieżyjącej córeczki, która właśnie obchodziłaby pierwsze urodziny.

Léá oczywiście nie odmówiła. Nie spodziewała się jednak tego, co zastanie ją w pudełku. Oprócz tortu w środku znajdowała się bowiem kartka, którą obcy mężczyzna pozostawił jako wyjaśnienie swojego czynu.

- Droga Jubilatko, z okazji dnia, który byłby dniem pierwszych urodzin mojej małej, postanowiłem zapłacić za twój tort. Niestety nie mogę dzisiaj kupić tortu dla mojej córki, ale mam nadzieję, że ten posmakuje tobie i że to będą fantastyczne urodziny - napisał pogrążony w żałobie mężczyzna.

Léá opublikowała zdjęcie tortu i tajemniczej kartki na Facebooku. Liczy na to, że internautom uda się znaleźć ich dobroczyńcę. Post udostępniło ponad 8 tysięcy osób.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie
2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

- Mam nadzieję że ani on, ani jego rodzina nie mają nic przeciwko temu, że to tutaj udostępniam. Nie mogę zapomnieć o jego wzruszającym geście. Bardzo chcielibyśmy móc się mu w jakiś sposób odwdzięczyć, więc prosiłabym, żebyście udostępniali ten post dalej - może dotrze do niego albo jego rodziny. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

źródło: dailymail

Następny artykuł