22-letnia córka milionera zmarła podczas stosunku. Zwyrodnialec zrobił jej tak chore rzeczy, że jej ciało nie wytrzymało, rodzice zdruzgotani

22-letnia córka milionera zmarła podczas stosunku. Zwyrodnialec zrobił jej tak chore rzeczy, że jej ciało nie wytrzymało, rodzice zdruzgotani Źródło: facebook/Grace Emmie Rose Millane

Córka milionera została zabita podczas stosunku, mężczyzna sprawił, że jej ciało nie wytrzymało. Zdruzgotani rodzice szukają sprawiedliwości, choć wiedzą, że nic już nie przywróci ich córki do życia.

Córka milionera Davida Millane'a miała marzenie, by zwiedzić cały świat. Pieniądze taty umożliwiły jej realizację planów i wyruszyła w podróż, z której już nigdy nie wróciła. Będąc w Australii, świętując urodziny zmarła podczas stosunku z mężczyzną, który potraktował ją w taki sposób, że jej ciało nie wytrzymało.

Córka została zamordowana w urodziny

Niemalże rok temu 22-letnia Grace Millane zatrzymała się w Auckland. Pierwszy dzień grudnia zeszłego roku był dniem, kiedy na nagraniach monitoringu widziana była po raz ostatni. Na filmie wychodzi z hotelu razem z mężczyzną, którego, jak się okazało, poznała na Tinderze.

Policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania córki Davida Millane'a. Zrozpaczony ojciec nie miał żadnych wiadomości od swojego dziecka i nie zamierzał się poddawać. Chciał za wszelką cenę odnaleźć Grace. 

Po tygodniowych poszukiwaniach jasne się stało, że córka Millane'a nie żyje. Zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o jej morderstwo, a później znaleziono również ciało dziewczyny. Było zapakowane w walizkę.

Ich córka zmarła podczas stosunku 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podczas sprawy sądowej, 27-letni mężczyzna wyznał, że umówił się z Grace i doszło między nimi do stosunku, ale nie zabił jej. Zeznania świadków, czyli kobiet, które tak jak zmarła spotkały się za pośrednictwem Tindera z podejrzanym ujawniły, że chłopak upodobał sobie podduszanie. Najprawdopodobniej podczas stosunku z Grace udusił ją.

Dzisiaj grzeje: 1. Waldemar Goszcz zginął tragicznie 16 lat temu. Osierocił 6-letnią córkę, dziś to piękna kobieta
2. Na oczach związanej mamy zgwałcił dwójkę jej małych dzieci. Ale najgorsze stało się dopiero potem

W pierwszej połowie grudnia zapadnie wyrok w sprawie. Do tego czasu oskarżony przebywa w areszcie. Minął rok, a śmierć Grace wciąż jeszcze budzi wielkie zainteresowanie mediów zarówno w Ameryce, z której pochodziła, jak i w Nowej Zelandii, gdzie zmarła.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz jeszcze tylko trochę ponad 2 tygodnie. Potem 300 zł PRZEPADNIE na dobre!
  2. Pierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lata
  3. Media obiegły tragiczne wiadomości. Ponad 50 dzieci poszkodowanych, szaleniec wdarł się do przedszkola
  4. "Wypożyczali" sobie wzajemnie dzieci, po czym brutalnie je gwałcili. Najmłodsze nie miało nawet roku
  5. Córka Eleni zginęła w koszmarnych okolicznościach. Piosenkarka w końcu przyznała, co wydarzyło się po jej śmierci

źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News