Ogromna radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, zdjęcie mówi wszystko

Ogromna radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, zdjęcie mówi wszystko Źródło: instagram.com adammalyszofficial

Córka Adama Małysza przekazała radosną nowinę. Fani skoczka są pod ogromnym wrażeniem, zupełnie się nie spodziewali. Radości i gratulacji nie ma końca, Małyszowie mają wspaniały powód do świętowania.

Córka jednego z popularniejszych skoczków w Polsce nie mogła dłużej trzymać tego w tajemnicy. Za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się ze sowimi sympatykami cudowną wiadomością. W sieci aż zawrzało.

Wielka radość. Córka Małysza przekazała radosną nowinę 

Karolina Małysz, 22-letnia córka skoczka, coraz częściej pojawia się na językach Polaków i cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem. Nic dziwnego, bo i jej aktywność w mediach społecznościowych znacząco wzrosła. Skrupulatnie prowadząc swoje konto na Instagramie, Karolina najchętniej pokazuje tam fotki ze swoim narzeczonym, co za każdym razem jest szeroko, ale pochlebnie, komentowane przez obserwatorów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ostatnio wszystkim aż opadły szczęki, gdy 22-latka podzieliła się na InstaStories nowym zdjęciem. To, co na nim zobaczyli, nie pozostawiło złudzeń. Uśmiechnięta od ucha do ucha córka Małysza trzymała bowiem szampana w jednej dłoni, a w drugiej - kieliszki. Na jej głowie z kolei znajduje się dodany za pomocą specjalnego edytora beret, a dokładniej czapka absolwenta. Natomiast nad nim widnieje napis "The End", co po angielsku oznacza "Koniec". 

Internauci momentalnie domyślili się, że 22-latka właśnie zakończyła swój kolejny rok akademicki, co z kolei oznacza, że pomyślnie zaliczyła wszystkie egzaminy letniej sesji. Rodzice bez wątpienia muszą być z niej bardzo dumni. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jarosław Kaczyński już zagłosował. Gdy chciał wrzucić kartę do urny, podszedł do niego mężczyzna

2.WHO ostrzega. Zostały wydane nowe zalecenia

Tymczasem w mediach społecznościowych aż zważało na wieść o sukcesach córki skoczka. Obserwatorzy rodziny Małyszów są pod ogromnym wrażeniem osiągnięć Karoliny. To kolejna tak głośno komentowana przez nich informacja, a pierwszą była bowiem wieść o zaręczynach 22-latki i jej ukochanego. 

instagram.com karolina_malysz

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stachursky jednak nie żywił się energią słoneczną? Cała prawda wyszła na jaw, gwiazdor zdradził wszystkie szczegóły
  2. Kamil Stoch nie zarabia wyłącznie na sporcie. Dochodowy biznes pomogła mu rozkręcić kochająca żona
  3. 92% gospodyń popełnia niewybaczalny błąd przy smażeniu kotletów. Wystarczy pamiętać o 1 rzeczy, a panierka nigdy nie odpadnie
  4. Członek komisji przeprosił wszystkich Polaków. Niestety, miało być zupełnie inaczej
  5. Ciężarna Lara Gessler wyszła bez ubrań na ulicę. Zdjęcia w sieci, widok odbiera mowę
  6. Nastolatka nagle usłyszała hałas. Zerwała się, w łazience zastała widok, który zapamięta do końca życia

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News