Nie żyje córka znanego milionera. Miała tylko 15 lat, niewyobrażalna tragedia

Nie żyje córka znanego milionera. Miała tylko 15 lat, niewyobrażalna tragedia Źródło: fot. picryl.com

Córka znanego milionera zginęła w tragicznym wypadku podczas wakacji. Nastolatka przebywała wtedy na terenie posesji, która należy do jej rodziców. Niestety nawet mimo błyskawicznej pomocy medycznej, nie udało się jej uratować.

Nawet córka milionera może ulec wypadkowi, jeżeli dostanie w swoje ręce sprzęt, którego nie umie opanować i odpowiednio kierować. Iris Annabel Goldsmith jest córką brytyjskiego milionera Bena Goldsmitha i Kate Rothschild. 15-latka spędzała wakacje w rodzinnej posiadłości, która położona jest w Somerset i to właśnie tam doszło do tragicznego wypadku.

Informacje o tragicznej śmierci nastolatki błyskawicznie obiegły cały świat. Iris Annabel Goldsmith spokrewniona była z dwoma niezwykle wpływowymi rodami brytyjskimi, które znane są niemalże wszędzie. Chodzi oczywiście o Goldsmith'ów i Rothschild'ów, które to zostały połączone poprzez małżeństwo rodziców nastolatki, które niestety się już rozpadło. Mimo to ich majątek wyceniany jest na 300 milionów funtów. Co więcej, Iris Annabel Goldsmith była siostrzenicą posła do brytyjskiego parlamentu z ramienia Partii Konserwatywnej Zaca Goldsmitha.

Nie żyje córka jednego z brytyjskich milionerów

Iris Annabel Goldsmith bez wątpienia nie mogła narzekać na nudę podczas wakacji. W końcu miała do dyspozycji całą gigantyczną posiadłość, która należy do jej rodziców. Na jej wyposażeniu jest wiele rzeczy, które u przeciętnego człowieka mogą wzbudzić zazdrość, jednak sama 15-latka tego felernego dnia zdecydowała się na przejażdżkę quadem.

To właśnie podczas niej miał miejsce tragiczny wypadek, w którym ostatecznie straciła życie. Według doniesień mediów podczas przejażdżki maszyna przewróciła się, przygniatając nastolatkę. Na miejsce oczywiście natychmiast zostały wezwane służby ratunkowe, które robiły, co mogły, aby utrzymać 15-latkę przy życiu, ale niestety nie udało im się to.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Była piękną, czarującą, inteligentną, cudowną i absolutnie najpiękniejszą osobą, jaką można spotkać. Ben i Kate są kompletnie zdruzgotani. Są sparaliżowani i zjednoczeni w smutku - wyznał jeden z sąsiadów w rozmowie z Sky News.

Tragedia miała miejsce w poniedziałek, jednak dopiero teraz informacja o tym, co się stało, wyciekła do Internetu. Cała rodzina oraz bliscy Iris Annabel Goldsmith pogrążyli się w głębokiej żałobie, z której bez wątpienia nie będzie im łatwo wyjść.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje 15-letnia córka milionera. Zmarła w STRASZLIWYM wypadku. Była zjawiskowo piękna!
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi 
  3. Totalna przesada. W mediach pojawiły się informacje, że Zenek Martyniuk nie żyje
  4. Rodzina Anny Przybylskiej podjęła zdumiewającą decyzję. Dzieci zmarłej aktorki tego bardzo potrzebują
  5. Dopiero teraz ta informacja dostała się do polskich mediów. Aktorka serialu "Ranczo" siedziała w areszcie, odbierze wam mowę
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. 14-letnia Roksana Węgiel wygina się w stroju kąpielowym. Będziecie w szoku, potworna burza w sieci (FOTO)

źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News