Córka uderzyła w twarz inne ucznia, bo ten ją molestował
fot. pxhere.com
Karol Zaborowski - 10 Września 2019

W trakcie lekcji rozpiął stanik nastolatce. Reakcja nauczycieli spowodowała, że w jej matce zagotowało się z wściekłości

Dorastająca córka może być źródłem wielu problemów rodziców. W tym wypadku mama 16-latki była oburzona reakcją ze strony nauczycieli, a także samych władz szkoły.

Ciężko powiedzieć, co czuje matka, gdy słyszy, że musi natychmiast przyjechać do szkoły, ponieważ jej córka podczas lekcji uderzyła innego ucznia. Bez wątpienia będą tacy, którzy martwią się, czy ich dziecku nic się nie stało, a cała pogadanka w szkole będzie jednym wielkim wstydem. Jednak zanim ocenimy zachowanie niektórych dzieci, warto wiedzieć, co je do tego sprowokowało.

Nie da się ukryć, że dorastanie to jeden z najdziwniejszych okresów w naszym życiu. Na ten czas zdrowy rozsądek idzie na urlop, a do głosu dochodzą hormony i naprawdę głupie pomysły. W tym wieku szczególnie chłopcy zdają się bezkarni, a wszelkie ich zaczepki wobec koleżanek zawsze są znajdują wytłumaczenie. Jednak w tym wypadku zostały przekroczone pewne granice.

Księżna Kate nie powodów do radościKsiężna Kate uśmiecha się już tylko na zdjęciach. Ujawniono przygnębiającą prawdę o jej mężuCzytaj dalej

Została wezwana do szkoły, bo córka uderzyła kolegę, który ją molestował

Patrząc na niektóre zachowania nastolatków, aż ciężko uwierzyć, że dziecko może robić takie rzeczy. Jednak jeszcze bardziej przerażający jest fakt, że niestety często reakcja ze strony szkoły, jak i samych nauczycieli, jest po prostu zerowa, a czasem wręcz szkodliwa.

W tym wypadku matka została natychmiast wezwana do szkoły po tym, jak jej córka uderzyła w twarz kolegę z klasy. Kiedy kobieta dotarła do gabinetu dyrektora, zobaczyła swoją córkę, jednego z jej nauczycieli, wychowawczynię oraz pobitego ucznia z rozbitym nosem, a także jego rodziców.

Wtedy właśnie dowiedziała się, że 16-latka uderzyła chłopca, ponieważ ten rozpiął jej stanik podczas lekcji. Kobieta rozumiała zachowanie córki i sądziła, że to spotkanie dotyczy haniebnego zachowania ucznia, ale bardzo się pomyliła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

MężczyznaMężczyzna uratował umierającego psa, wyglądał tragicznie. Po 3 miesiącach zwierzak przeszedł niebywałą przemianęCzytaj dalej

- Och, rozumiem i zastanawiacie się państwo, czy wniosę skargę na chłopaka za molestowanie seksualne i brak reakcji ze strony szkoły? - zapytała mama 16-latki.

Słysząc to, zebrane grono pedagogiczne zgodnie stwierdziło, że jest to wyolbrzymianie problemu i kobieta nie zrozumiała, po co tak naprawdę się tutaj wszyscy zebrali. Widać przez to, że największy problem stanowił sam cios zadany przez dziewczynkę, a nie to, co ją do niego sprowokowało.

- Ciągnął mnie za stanik. Powiedziałam mu, by przestał, ale nie posłuchał. Poprosiłam pana Nowaka o pomoc, zaproponował, bym go po prostu zignorowała. On wciąż ciągnął za mój stanik, aż udało mu się go odpiąć, więc uderzyłam go w twarz. Wtedy wreszcie przestał - tłumaczyła 16-latka.

Dzisiaj grzeje:

1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę
2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

Mimo stanowiska nauczycieli i samego dyrektora, kobieta nadal broniła swojej córki. Tłumaczyła z oburzeniem, że dziewczyna odparła w ten sposób atak seksualny, a pedagog, który wiedział o tym, w żaden sposób nie zareagował. Widząc, że dalsza dyskusja jest jałowa i bez sensu, dodała jedynie, że jeżeli chłopiec zrobi to jeszcze raz, to powiadomi służby o molestowaniu swojej córki. Ostatecznie 16-latka została przeniesiona do innej klasy, a informacja o całym zajściu trafiła do rady szkoły.

- Byłam zła. Zabrałam rzeczy mojej córki i wyszłyśmy. Złożyłam skargę do rady szkoły i zapewniono mnie, że zajmą się sprawą. Moja córka została przeniesiona do innej klasy - dodaje kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś klientem Play? No to masz problem. Sieć "nie widzi negatywnych skutków podwyżek cen"
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. 14. emerytura nie dla wszystkich? Jest haczyk w obietnicy Kaczyńskiego
  5. Miała 14-lat, gdy zaszła w ciążę. Teraz pokazuje, jak bardzo dziecko wywróciło jej życie do góry nogami

Elżbieta JaworowiczNajwiększe tajemnice ikon polskiego show biznesu. Tyszkiewicz i Jaworowicz mają mnóstwo do ukrycia!Czytaj dalej

źródło: Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News