Na jaw wyszła brutalna prawda o tragedii w Jędrzejowie. Niemowlak umierał na oczach mamy

Na jaw wyszła brutalna prawda o tragedii w Jędrzejowie. Niemowlak umierał na oczach mamy Źródło: .

Córka konała na oczach własnej matki, a cała historia wstrząsnęła Polską. Do smutnych wydarzeń doszło w Jędrzejowie. Poznaliśmy już przykre fakty dotyczące całego wydarzenia.

Córka umierała, a jej matka nie była w stanie zrobić nic, by uratować jej życie. Kobieta zdecydowała się na szybkie wezwanie pomocy, jednak pomimo tego mała dziewczynka zmarła na jej oczach. Od tego przykrego wydarzenia minęło już kilka tygodni, jednak w sprawie wciąż pojawiają się nowe wiadomości. Wiemy już w jakich okolicznościach odeszła córka kobiety.

Przedstawiciele policji od dłuższego czasu badali sprawę i teraz są w stanie przedstawić społeczeństwu wszystkie ustalenia, które zostały już potwierdzone. Dowiedzieliśmy się dzięki temu, że dziecko było w katastrofalnej sytuacji, jednak nie oznaczało to, że nie da się go uratować. Prawda, która została ujawniona, brzmi bardzo brutalnie zwłaszcza dla najbliższych niemowlaka.

Córka zmarła na oczach własnej matki

29-letnia Patrycja M. z Jędrzejowa przebywała w swoim mieszkaniu wraz ze swoimi 3-miesięcznymi córeczkami. Poczuła wielkie przerażenie, gdy zdała sobie sprawę, że jedna z dziewczynek nie daje znaków życia. Postanowiła jak najszybciej zadzwonić na pogotowie, jednak ratownicy nie byli w stanie przywrócić czynności życiowych dziecka. Mała córeczka zmarła na miejscu.

Ogromne kontrowersje wywołał fakt, że 29-letnia mama była pijana, gdy otwierała drzwi ratownikom. Po zbadaniu alkomatem przez policję dowiedzieliśmy się, że miała we krwi około 1,3 promila alkoholu. W związku z tym pojawiły się liczne oskarżenia kierowane wobec niej, za które teraz grożą jej bardzo poważne konsekwencje.

Córka umierała, a matka była kompletnie pijana

Niemal na pewno 29-latka straci prawo do zajmowania się drugą z dziewczynek w obawie przed tym, że znów sięgnie po alkohol. Z wiadomości podawanych przez policję wiemy, że kobieta usłyszała kilka zarzutów, za które grozi jej dziesięć lat pozbawienia wolności. Już teraz otrzymała sądowy zakaz opuszczania kraju oraz policyjny dozór.

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy zobaczył, co jego pies wyjął z wody długo nie mógł się otrząsnąć. Przyniósł to w pysku
2. Rekordowy wzrost płacy minimalnej będzie jeszcze większy. Wszystko przez jedną ustawę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Po kilku godzinach kompletowania materiału dowodowego ujawniono okoliczności, które dały prokuratorowi podstawę do zatrzymania matki dziecka, kontynuowano zabezpieczanie materiału dowodowego. W czwartek uzyskaliśmy wstępne wyniki sekcji zwłok dziecka. Przesłuchano też świadków - mówi Polskiej Agencji Prasowej Daniel Prokopowicz z Prokuratury Okręgowej w Kielcach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wiozła kota do weterynarza, by go uśpić. Jego OSTATNI gest wzruszy was do łez
  2. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News