Dzielna 5-latka uratowała życie swojej mamie. Wstrząsające sceny nagrała kamera monitoringu

Dzielna 5-latka uratowała życie swojej mamie. Wstrząsające sceny nagrała kamera monitoringu Źródło: Córka uratowała życie mamy

Córka pewnej kobiety, pomimo bardzo młodego wieku, wykazała się niezwykłą odwagą i rozsądkiem. Gdyby nie szybka interwencja małej dziewczynki, doszłoby do ogromnej tragedii. Życiu jej mamy zagrażało poważne niebezpieczeństwo. Kamera monitoringu uwieczniła wszystko, co działo się w tych traumatycznych chwilach.

Tracy Anderwald z Portland w Teksasie w Stanach Zjednoczonych spędzała wolny dzień wraz z córką, Allison. Wysoka temperatura i korzystne warunki atmosferyczne sprawiły, że rodzina zdecydowała się na wypoczynek na świeżym powietrzu. Tak jak miały w zwyczaju, stwierdziły, że najlepszym pomysłem na rodzinną rekreację będzie pobyt na basenie. Wspólnym zabawom nie było końca, mama i córka pływały, pluskały się i grały w sporty wodne. Czas mijał bardzo szybko, a kobiety korzystały z niego najlepiej, jak potrafiły. Nie wiedziały, że ich beztroskie harce mogą skończyć się olbrzymią tragedią. Niestety, stało się najgorsze.

Córka uratowała życie swojej mamie

W pewnej chwili Tracy poczuła się bardzo źle, miała wrażenie, że za chwilę straci przytomność. Niepokoiło ją to, że świadkiem jej niemocy będzie pięcioletnia córka. Złe samopoczucie było jednak silniejsze, kobieta osunęła się na ziemię. Nie wierzyła, że dziewczynka jest w stanie udzielić jej pomocy. Ku swojemu zdziwieniu, gdy obudziła się kilka godzin później, leżała w szpitalnym łóżku w Christus Spohn Hospital Memorial w Portland. Nie wiedziała, w jaki sposób znalazła się w tym miejscu i co właściwie się stało. Sytuacja wyjaśniła niedługo później.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po powrocie do domu mama postanowiła przejrzeć taśmy z monitoringu, który został zainstalowany przy ich domowym basenie. Gdy wróciła do tragicznych chwil, zamarła. Okazało się, że Tracy miała atak epilepsji. Tracąc przytomność, wpadła do wody i opadła na dno basenu. Kobieta wyglądała na martwą, od śmierci dzieliły ją zaledwie sekundy. Na szczęście, malutka córka okazała się być prawdziwym aniołem stróżem swojej mamy.

Gdy rezolutna pięciolatka zobaczyła, co się dzieje, nie wahała się nawet przez chwilę. Natychmiast wskoczyła do wody i popłynęła w stronę Tracy. Córka włożyła wszelkie siły w to, żeby odholować mamę do płytkiej części basenu. Dziewczynka pamiętała nawet, że w takiej sytuacji należy trzymać głowę kobiety ponad taflą wody. Kiedy nieprzytomna matka była już bezpieczna, córka pobiegła do domu i wezwała pomoc. Chwilę później w ich ogrodzie zjawili się lekarze i zabrali Tracy do szpitala. 

Dzisiaj grzeje: 1. Od 13 lipca obowiązuje kwarantanna dla Polaków. Nikt nie spodziewał się przykrych wiadomości
2. Smutne informacje. Hanna Lis wyznała prawdę o swojej chorobie

Ciocia małej Allison opowiedziała, że po wyciągnięciu mamy z wody dziewczynka przybiegła do niej i poprosiła ją o wezwanie karetki pogotowia. Pięciolatka przez cały czas była bardzo spokojna i klarownie wyjaśniła ciotce, co się wydarzyło. Dziewczynka nie miała pełnej świadomości tego, co stało się z jej mamą. Działała instynktownie, wiedząc, że sytuacja jest nietypowa. Na szczęście Allison kocha wodę i umie pływać. Jest też bardzo rozsądną dziewczynką. Jej zachowanie i szybkość reakcji są naprawdę godne podziwu. Kilka sekund zwłoki wystarczyłoby, aby Tracy utonęła. Kobieta dziękuje losowi za to, że ma taką inteligentną córkę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiesz, do czego służy dziura w rączce patelni ? Zastosowanie mocno zaskakuje i wiele ułatwia
  2. Na kogo zagłosuje Bartosz Kurek w wyborach prezydenckich? Padły wymowne słowa
  3. Wjechał w autobus i chciał uciec z miejsca zdarzenia. Dzień później spowodował kolejny wypadek
  4. Cała Polska kochała Hankę Bielicką. Widok jej grobu zwala z nóg, niewielu wie co na nim napisano
  5. Po latach Natalia Kukulska wyznała całą prawdę. Nikt nie wiedział, co działo się za zamkniętymi drzwiami
  6. Nagle młoda dziewczyna wyjęła telefon i pokazała ekran Trzaskowskiemu. Zareagował natychmiast, niewiarygodne

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News