Przez popularny produkt 5-latka prawie straciła życie. Jej tata ostrzega innych rodziców

Przez popularny produkt 5-latka prawie straciła życie. Jej tata ostrzega innych rodziców Źródło: pixnio.com stevepb

Córka omal nie straciła życia przez popularny produkt. Rodzina 5-latki, jak i sama dziewczynka, przeżyła chwile grozy. Ojciec w porę zareagował i uratował dziecko, teraz postanowił nagłośnić sprawę, aby uświadomić innych rodziców. Zwykła zachcianka mogła doprowadzić do tragedii.

Córka otrzymała pozwolenie od rodziców na zabawę przed domem. Nikt nie przewidział skutków tej decyzji - co mogło stać się pod czujnym okiem rodziców? Dziś tata kilkulatki ostrzega innych.

Rodzice pozwolili pobawić się dzieciom w basenie

Adam Lisberg to tata dwóch uroczych córek: 5-letniej Annabelle i 7-letniej Ruby. W rozmowie z portalem Today Parents postanowił przestrzec innych rodziców przed niebezpieczeństwem. Jego małe dziewczynki uwielbiają wszystko, co jest związane z syrenkami. W swojej szafie mają wiele kostiumów z różnokolorowymi ogonami. Nieco ograniczają ruchy, ale sprawiają dzieciom wiele radości.

Pewnego dnia córki poprosiły rodziców, aby pozwolili im pobawić się w syrenki. Włożyły swoje stroje i wybrały się do przydomowego basenu. Mama i tata stwierdzili, że jeśli będą mieć na nie oko, nic się nie stanie. Jednak tamtego dnia zniknęli na chwilę w kuchni - mimo wszystko byli spokojni, ponieważ przez okno mieli dobry widok na córki.

Córka wbiegła do domu i zaalarmowała rodziców o niepokojącym stanie siostry

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagle do domu wbiegła 7-letnia Ruby i powiedziała rodzicom, że coś złego dzieje się z Annabelle. 5-latka została wyciągnięta z basenu przez siostrę, ponieważ ta się nie ruszała i nie reagowała na wołania.

- Kiedy podszedłem do córki, leżała przy basenie na boku z rękami w ogonie syreny, miała szeroko otwarte oczy, nie ruszała się i na początku myślałem, że nie żyje - mówił przerażony tata.

Dzisiaj grzeje: 1. Od 13 lipca obowiązuje kwarantanna dla Polaków. Nikt nie spodziewał się przykrych wiadomości
2. Smutne informacje. Hanna Lis wyznała prawdę o swojej chorobie

Rodzice szybko wezwali pomoc, Adam wykonał też resuscytację. 5-latka obudziła się, a potem została przewieziona do szpitala. Musiała zostać tam przez dwa dni, ponieważ skarżyła się na gorączkę i problemy z oddychaniem. Potem córka powiedziała rodzicom, że chciała schować ręce w kostiumie. Kiedy naciągnęła go sobie na wysokość ramion, nie mogła się już uwolnić. Upadła do wody i wtedy zaczęła się topić. Gdyby nie reakcja siostry i jej ojca mogła stracić życie. Tata dziewczynek teraz ostrzega wszystkich przed tego typu strojami, które uniemożliwiają dzieciom swobodne ruchy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiesz, do czego służy dziura w rączce patelni ? Zastosowanie mocno zaskakuje i wiele ułatwia
  2. Na kogo zagłosuje Bartosz Kurek w wyborach prezydenckich? Padły wymowne słowa
  3. Wjechał w autobus i chciał uciec z miejsca zdarzenia. Dzień później spowodował kolejny wypadek
  4. Cała Polska kochała Hankę Bielicką. Widok jej grobu zwala z nóg, niewielu wie co na nim napisano
  5. Po latach Natalia Kukulska wyznała całą prawdę. Nikt nie wiedział, co działo się za zamkniętymi drzwiami
  6. Nagle młoda dziewczyna wyjęła telefon i pokazała ekran Trzaskowskiemu. Zareagował natychmiast, niewiarygodne

Źródło: Parenting

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News