Jej 9-letnia córka brała kąpiel, nagle usłyszała rozdzierający krzyk. Nie żyła, kilka sekund później umarł też jej mąż

Jej 9-letnia córka brała kąpiel, nagle usłyszała rozdzierający krzyk. Nie żyła, kilka sekund później umarł też jej mąż Źródło: .

Córka postanowiła wziąć kąpiel w nowo wyremontowanym domu. Kiedy odkręciła wodę jej mama usłyszała przerażający krzyk. Kiedy weszła do łazienki dziecko było już martwe. Co gorsza, mąż kobiety także umarł kilka sekund później. Ta tragedia wstrząsnęła całą Francją.

Córka wraz ze swoimi opiekunami czekała na remont domu. Matka, ojczym i dziecko mieszkający w Avert byli wprost zachwyceni pracą robotników, którzy odświeżyli stary budynek. Rodzina nie mogła się jednak spodziewać, że w łazience doszło do poważnej usterki. Kiedy dziewczyna poszła się myć wystarczyło kilka sekund, by nie żyła. Podobny los czekał jej ojczyma.

Córka poszła się kąpać po raz ostatni. Jej krzyk zaalarmował rodziców

9-latka, która tuż po przeprowadzce postanowiła przetestować łazienkę, kilka sekund później zaczęła krzyczeć z przerażenia. Matka i ojczym wpadli do łazienki, wyłamując drzwi. Zobaczyli, że dziecko jest martwe. Mężczyzna próbował je ratować, ale po dotknięciu go został porażony wielką dawką prądu. Sytuację próbowała jeszcze ratować matka dziewczyny. Próbowała objąć swoich bliskich, ale została poparzona i w ciężkim stanie przetransportowana do szpitala.

Jak się okazuje budowlańcy odpowiedzialni za remont łazienki popełnili błąd, który kosztował życie 2 członków rodziny. Policja odkryła, co stało za pojawieniem się prądu elektrycznego w wannie, w którym przebywała dziewczyna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Budowlańcy zabili rodzinę? Niepokojące ustalenia policji

Według francuskich służb, robotnicy przeprowadzający remont popełnili błąd, puszczając przewody elektryczne pod podłogą pomieszczenia. Jeden z kabli był nieszczelny, a woda obecna w pomieszczeniu doprowadziła do zwarcia nieszczelnej instalacji i ostatecznej śmierci ojca oraz córki.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Ta wielka tragedia wstrząsnęła całą Francją, która jest poruszona losem matki, która wciąż przebywa w szpitalu. Wszyscy boją się jej reakcji, kiedy dowie się, że nie straciła tylko ukochanej córki, ale także męża, który próbował ratować sytuację

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Wsiadł do pociągu i zobaczył w przedziale 26 dziewczyn. Natychmiast zadzwonił na policję, zdążył na czas
  3. Doniesienia są druzgocące. Nie żyje polski dziennikarz
  4. 3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg
  5. Kierowcę ogarnęła wściekłość po wypadku. Nagle zalał się łzami pojmując co leży na asfalcie

Źródło: Webniusy

Następny artykuł