Jej druga córka urodziła się 5 dni przed śmiercią pierwszego dziecka. Po stwierdzeniu zgonu zrobiono zdjęcie, które rozdziera serca

Jej druga córka urodziła się 5 dni przed śmiercią pierwszego dziecka. Po stwierdzeniu zgonu zrobiono zdjęcie, które rozdziera serca Źródło: .

Córka nie miała okazji nacieszyć się starszą siostrą. 6-letnia dziewczynka zmarła, zanim miały okazję się naprawdę poznać, ale matka dziewczynek stworzyła wyjątkową pamiątkę, która sprawi, że cała rodzina nigdy nie zapomni tej historii.

Córka tej kobiety zmarła 5 dni po narodzinach swojej młodszej siostry. Od dawna było wiadomo, że dziewczynka ma nikłe szanse na przeżycie, ale gdy matka dowiedziała się, jak szybko będzie musiała się z nią pożegnać, była zdruzgotana. Postanowiła, że nie pozwoli, aby pamięć o 6-letniej dziewczynce umarła wraz z nią i postanowiła stworzyć dla swojej młodszej córki pamiątkę. Dzięki niej zawsze będzie świadoma tego, że siostra była częścią życia rodziny.

Córka urodziła się na 5 dni przed śmiercią swojej siostry

25-letnia Emily Nixon z North Yorkshire w Wielkiej Brytanii, powiedziała, że przez te pięć dni, które dziewczynki spędziły razem, Darcy - śmiertelnie chora 6-latka - obdarzyła malutką Beatrice miłością, "której starczy na całe życie". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Matka mówi, że gdy jej drugie dziecko, Beatrice, przyszło na świat dwa tygodnie za wcześnie, dziewczynkom zostało mniej niż tydzień na spędzanie ze sobą czasu. Mimo tego jej starsze dziecko, chore na nieuleczalną chorobę, poświęciło maleńkiej siostrze całą swoją uwagę, w ogóle nie zwracając uwagi na infekcję, która wyniszczała jej organizm.

Dziewczynka zrobiła wszystko, co mogła dla swojej siostry. Po jej śmierci matka zrobiła wzruszające zdjęcie

Darcy była bardzo podekscytowana narodzinami Beatrice. Kieszonkowe, którego nie szczędzili jej w ostatnich dniach rodzice, przeznaczyła na parę bucików dla młodszej siostry. Matka i ojciec nie mogli nadziwić się jej szczodrości. 

Gdy Bea odeszła nie byli w stanie tak po prostu się z nią pożegnać. Skorzystali z rzadkiej możliwości oferowanej przez niektóre hospicja. Ciało dziewczynki zamknęli w specjalnym pomieszczeniu z regulowaną temperaturą, która powstrzymywała proces rozkładu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono całą prawdę o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał 
2. Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści dla milionów Polaków. Lepiej się przygotujcie na koszmarną zimę, tak źle jeszcze nie było

Dzięki temu rodzice mieli szansę pożegnać się ze starszą córką. Zajęło im to pięć dni, podczas których zrobili wzruszające zdjęcie. Widać na nim ciało dziewczynki leżące spokojnie na łóżku. Dziecko przytula do siebie ulubioną zabawkę, a w stojącym tuż przy łóżku kojcu leży mała Beatrice. W ten sposób dziewczynka, gdy podrośnie, będzie wiedziała, że jej siostra od samego początku była obecna w jej życiu.

Córka zmarła za wcześnie / PA Real Life/Collect

Najlepsze newsy dnia:

  1. Listonosz porzuci przesyłkę. ZAPŁACISZ Ty, a grozi nawet sąd
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Znany kucharz podzielił się prostym sposobem na krojenie cebuli. Dzięki niemu nigdy więcej nie uronisz łez
  4. 27-letnia kobieta została brutalnie zgwałcona. Działanie, które po tym podjęła, zszokowało wszystkich
  5. Każdy kierowca musi to wiedzieć. Oszuści wyłudzają pieniądze metodą "na lusterko", nie daj się nabrać

źródło: dailymail

Następny artykuł