Były mąż chciał zabrać swoją córeczkę na wakacje do Turcji. Ale matka z zazdrości wpadła w szał

Były mąż chciał zabrać swoją córeczkę na wakacje do Turcji. Ale matka z zazdrości wpadła w szał Źródło: Pixabay/MabelAmber

Córka ma wyjechać na tydzień do Turcji z jej byłym mężem, kobieta jednak kategorycznie się na to nie zgadza. Na myśl o tym, że mieliby spędzać czas razem, pęka jej serce.

Córka pod koniec września planuje wyjazd do Turcji z ojcem. Jej matka jednak wpadła w szał i nie ma zamiaru pozwolić na wyjazd. Wątpi w motywację ojca i obawia się, jak wyjazd wpłynie na zdrowie dziecka. Wpis internautki wywołał burzę komentarzy w sieci. Wszystko wskazuje na to, że kierowała nią zwykła zazdrość.

Córka jedzie na wakacje, matka nie potrafi tego przeboleć

Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami, ale ojciec tej 13-letniej dziewczynki postanowił sprezentować jej ostatni tydzień za granicą. Wspólnie mają wybrać się na lazurowe wybrzeża Turcji. Matka dziewczynki nie chce jednak pozwolić, żeby dziewczynka cieszyła się chwilami z tatą. Zachowanie jej byłego męża wywołało jej kategoryczny sprzeciw. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Jak wyjedzie z ojcem to już jej nie zobaczysz - komentują internauci, potwierdzając najgorsze podejrzenia kobiety i karmiąc jej strach. 

Niektórzy z komentujących sugerują, jakoby wyjazd za granicę miał źle wpłynąć na zdrowie dziewczynki. Jako problematyczną wskazują też datę wyjazdu. Ojciec chce zabrać dziewczynę na wakacje tydzień przed rozpoczęciem szkoły - już następnego dnia po powrocie miałaby zacząć lekcje. Według internautów odebrałoby to jej możliwość aklimatyzacji po powrocie. 

Opinie są jednak podzielone - inni twierdzą, że wyjazd do Turcji będzie doskonałą okazją do tego, żeby dziewczynka poznała inną kulturę i zobaczyła kawałek świata. 

- Zagraniczny pobyt można potraktować edukacyjnie. Budynki, ich historia, pomniki. Jak do tego dołożyć rozmówki polsko-tureckie - sugeruje jedna z internautek. Jest to argument nie do podważenia, aczkolwiek autorka wątku na forum jeszcze na niego nie odpowiedziała.

Niektórzy powątpiewają w motywację kobiety.

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma,

2. Doda nagrała starsze małżeństwo w dwuznacznej sytuacji na plaży. Pokazała filmik fanom. Byli zniesmaczeni

- Dziecko jest wspólne, więc lepiej nie utrudniaj ojcu kontaktów z córką. Podejrzewam, że zazdrościsz dziecku wakacji, bo sama siedziałaś w chałupie i chcesz wbić szpilę byłemu - komentuje sceptyczny internauta. Taka interpretacja zachowania internautki zabarwia jej wypowiedzi, pozornie pełne troski, w zupełnie inny sposób. 

Nie wiadomo, jak została rozwiązana sytuacja, aczkolwiek w chwili obecnej córka internautki najpewniej wróciła już do szkoły.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  2. Niestety, nie żyje dziadek. Uratował wnuczkę z płonącego domu, poniósł bohaterską śmierć
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

źródło: kafeteria

Następny artykuł