Córka chciała zrobić mamie niespodziankę. Gdy otwierała drzwi, usłyszała głośny huk i upadła na ziemię

Córka chciała zrobić mamie niespodziankę. Gdy otwierała drzwi, usłyszała głośny huk i upadła na ziemię Źródło: .

Córka pewnej kobiety z Girard postanowiła zaskoczyć swoją matkę. Chciała sprawić jej nieoczekiwaną radość. Jednak zamiast szczęścia na obie kobiety czekały huk, łzy i ból.

Córka postanowiła odwiedzić znienacka swoją mamę. Młoda studentka z Ohio nie miała pojęcia jakie konsekwencje sprowadzi na nią niewinna, spontaniczna decyzja. Zamiast przyjemności z niezapowiedzianej wizyty, obie kobiety przeżyły prawdziwe piekło. Jedno jest pewne: dziewczynie udało się całkowicie zaskoczyć swoją matkę.

Córka ofiarą matczynej czujności

Córka mieszkanki Stanów Zjednoczonych wróciła do rodzinnego domu wieczorem 30 sierpnia. Nie uprzedziła rodziców o swojej wizycie, więc nikt nie spodziewał się uczennicy college'u. Miła niespodzianka szybko przerodziła się w koszmar. Zaalarmowana hałasem dobiegającym z korytarza matka dziewczyny sięgnęła po broń i postrzeliła swoją wbiegającą do sypialni pociechę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Kobieta zeznała, że drzwi sypialni, w której przebywała, otworzyły się, a ona sięgnęła po trzymaną w pogotowiu broń i strzeliła do osoby, która weszła do środka - powiedział John Norman, szef policji z Girard, w wywiadzie dla WFMJ. 

Pocisk poważnie uszkodził ramię niczego nie spodziewającej się dziewczyny. Na miejsce zdarzenia natychmiast przybyły odpowiednie służby. Zastały obrazek jak z horroru: ociekającą krwią dziewczynę, próbującą zatamować cieknącą posokę ręcznikiem. Funkcjonariusze od razu zabezpieczyli broń. Okazało się, że kobieta wystrzeliła tylko jeden pocisk z pięciu znajdujących się w magazynku.

Obie panie były w niemałym szoku. Kobieta nie miała pojęcia, że strzelała do własnego dziecka. Córka nie spodziewała się tak gwałtownej reakcji ze strony rodzicielki. Dziewczyna wylądowała w szpitalu, gdzie zajęto się jej raną postrzałową. Obecnie dochodzi do siebie już w domu. Najprawdopodobniej już nigdy nie zdecyduje się na podobną niespodziankę.

O ewentualnym wniesieniu do sądu postępowania przeciwko matce dziewczyny zdecyduje prokurator po zbadaniu materiałów dowodowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Posiadanie broni jest w USA legalne na mocy drugiej poprawki do Konstytucji Stanów Zjednoczonych. Chociaż prawo obrony siebie i swojego dobytku jest niezwykle ważne dla Amerykanów, coraz częściej pojawiają się debaty na temat niewłaściwego użycia broni palnej - głównie przez częste strzelaniny w szkołach i podczas wydarzeń publicznych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

źródło: newsweek, radio zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News