Pielęgniarka Aldona chciała wygnać diabła z córki, potem zabrała się za męża. Gdyby nie tata, dziecko by nie żyło

Pielęgniarka Aldona chciała wygnać diabła z córki, potem zabrała się za męża. Gdyby nie tata, dziecko by nie żyło Źródło: Unsplash/Daan Stevens

Córka pielęgniarki została poddana egzorcyzmom przez własną matkę. Później ofiarą samozwańczej egzorcystki został jej mąż - gdyby nie reakcja mężczyzny, szaleństwo kobiety mogłoby zabić jej dziecko.

Córka pielęgniarki Aldony z toruńskiego szpitala przeszła przez prawdziwe piekło. Dziewczyna w opinii matki była opętana i "siedział w niej diabeł" więc zaślepiona religijnym obłędem kobieta odprawiała egzorcyzmy na własnej córce, co niemal doprowadziło dziewczynę do śmierci. Uratował ją jej ojciec.

Jej córka miała w domu prawdziwe piekło

54-letnia Aldona pracowała w jednym z toruńskich szpitali. W placówce była oddaną swojej pracy pielęgniarką, która jednak w domu zmieniała się nie do poznania. Całe jej życie toczyło się pomiędzy domem, szpitalem i kościołem, ale to właśnie przekonania religijne okazały się zgubne dla psychiki kobiety.

Pielęgniarka miała urojenia, że jej córka jest opętana przez demony. Jednak, zamiast skontaktować swoje duchowe wątpliwości z kapłanami, zdecydowała się działać na własną ręką. Chciała wypędzać diabła z córki poprzez samodzielnie odprawiane egzorcyzmy. Nastoletnia córka 54-latki była zmuszana do obrzędów religijnych i słuchania religijnych pieśni. Niejednokrotnie dziewczyna została oblana wodą święconą.

Egzorcyzmy niemal doprowadziły nastolatkę do śmierci. Uratował ją ojciec

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przez egzorcyzmy matki nieomal doszło do tragedii. Nastolatka przez 5 lat egzorcyzmów popadła w depresję i przeszła przez cztery próby samobójcze. W międzyczasie ojciec dziewczyny oraz mąż Aldony przebywał za granicą, ale w 2016 roku wrócił do kraju. Gdy spostrzegł obłęd żony, stanął w obronie córki, ale 54-latka uznała, że jej partner również jest opętany i zaczęła egzorcyzmy na nim. 

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Józef W. nie zamierzał tolerować religijnego obłędu żony i dalszego pogrążania w depresji jego córki. Zgłosił sprawę do prokuratury - Aldonę W. oskarżono o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad rodziną. Sąd uznał ją za niepoczytalną, skierował na leczenie psychiatryczne oraz nakazał opuszczenie rodzinnego domu. Gdyby nie to ich córka mogłaby po raz kolejny targnąć się na własne życie, doprowadzając w końcu do tragedii.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. 11-letnia dziewczynka wręczyła nauczycielce liścik. Były w nim tylko dwa słowa, kobieta od razu powiadomiła policję
  3. Nagranie ze ślubu 10-latki z dorosłym mężczyzną obiegło świat. Po jego obejrzeniu można być w szoku
  4. Kobieta zabiła 8 szczeniąt na oczach psiej matki. W ten sposób chciała dać jej "ważną" nauczkę
  5. Matka miała 3 promile alkoholu we krwi. W wózku płakała 2-letnia córeczka

Źródło: Super-Express

Następny artykuł