Takie imię dla małej Polki? Nie słucha sprzeciwu żony, chce nazwać córkę jak postać z serialu

Takie imię dla małej Polki? Nie słucha sprzeciwu żony, chce nazwać córkę jak postać z serialu Źródło: unsplash/Ignacio Campo/

Ich córka dopiero przyszła na świat, a już zdołała wywołać spore poruszenie wśród świeżo upieczonych rodziców. Okazuje się, że młody tata wybrał dla swojej pociechy odpowiednie imię, jednak jego żona zupełnie się z tym nie zgadza. Walka trwa, a dziewczynka wciąż pozostaje bezimienna.

Długo wyczekiwana córka pojawiła się na świecie. Ciąża trwała dokładnie 9 miesięcy, dlatego przyszli rodzice mieli sporo czasu, by skompletować wyprawkę i wszystko dokładnie zaplanować. Choć wydawać by się mogło, że ta para mogła spokojnie odznaczyć każdą rzecz na swojej liście, wciąż nie spełniła jednej i to najważniejszej. Ich maleńka dziewczynka nadal nie otrzymała imienia, a to wszystko przez upartość męża i zdecydowanie żony. 

Narodziła się córka, narodził się też spór 

Jedna z czytelniczek portalu Papilot.pl postanowiła podzielić się z redakcją swoimi przeżyciami w związku z narodzinami dziecka. Zapewne wielu będzie w szoku, że nie chodzi tutaj wcale o wielkie szczęście i dom pełen miłości. W tym przypadku wszystko wygląda zupełnie odwrotnie, a w rodzinie zamiast dumy i radości pojawił się spór. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Od dnia, w którym małżonkowie dowiedzieli się, że już niebawem na świecie przywitają dziewczynkę, przyszły tata wprost oszalał. Mężczyzna nie mógł wyjść z zachwytu i choć najczęściej ta odpowiedzialność spada na kobietę, od razu zaczął główkować nad imieniem. W jego głowie pojawiło się mnóstwo pomysłów i jak się okazuje, każdy z nich pochodził ze znanego serialu. Czytelniczka portalu przyznała, że chodzi o "Grę o Tron", którą sama chętnie ogląda z ukochanym, jednak przesadą dla niej jest, by nazywać dziecko imieniem bohaterki. Różnica zdań sprawiła, że małżonkowie nie potrafią dojść do porozumienia, a ich maleńka córka wciąż nie ma imienia.  

Niecodzienne imię dla małej Polki

Kobieta zdradziła, że choć jej mąż ma wiele pomysłów, najczęściej z jego ust padają imiona: Daenerys i Sansa. Młoda mama jest wręcz przerażona i nie potrafi sobie wyobrazić, by jej córka miała tak nadzwyczajne imię. 

Dzisiaj grzeje: 1. Koszmarne wiadomości, trąba powietrzna uderzyła na południu Polski. Zagrożone kolejne regiony

2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

Przyznaje, że ci, którzy dobrze znają serial mogliby zachwycać się nad wyborem, jednak jeżeli komuś obcy są bohaterowie, może nawet naśmiewać się z dziewczynki. Tłumaczy, że nie chce narażać swojej pociechy na taki stres w przyszłości, gdyby spotkała się z brakiem akceptacji. Wszystko wskazuje na to, że do porozumienia nie dojdzie tak szybko. 

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Miał wypadek, myśleli że nie żyje. W kostnicy podjęto akcję ratunkową
  4. Niepojęte, że mąż zdradzał żonę z tyloma kobietami naraz. Wymyśliła nadzwyczajną zemstę
  5. Najbardziej dziwaczne paznokcie hybrydowe, jakie do tej pory stworzono. Nowy trend powoli podbija serca odważnych kobiet

Źródło: papilot  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News