Córka Natalii Kukulskiej skończyła 15 lat
Instagram natalia.kukulska
Agata Jaroszewska - 7 Maja 2020

Córka Natalii Kukulskiej skończyła 15 lat. Mama pokazała zdjęcie, nie mogła spodziewać się podobnych reakcji

Córka Natalii Kukulskiej pojawiła się na Instagramie mamy z okazji swoich 15. urodzin. Wzruszający wpis opatrzony niesamowitymi zdjęciami może rozgrzać niejedno serce, ale fani w komentarzach postawili w większości tę samą tezę i patrząc na fotografie trudno się z nimi nie zgodzić. Natalia Kukulska wraz z mężem wychowuje trójkę dzieci, a rozpoczęta jeszcze w dzieciństwie kariera wciąż trwa w najlepsze. Wokalistka ani na chwilę nie zwalnia tempa i nie schodzi z czołówki polskich muzyków. W czasie epidemii i społecznej kwarantanny może korzystać z dodatkowego czasu wolnego, a ten chętnie spędza ze swoją rodziną.

Córka dorosła bardzo szybko i wiele mam wie, co ma na myśli Natalia Kukulska mówiąc, że nie ma pojęcia kiedy to się stało. Dzieci rosną niestety szybciej niż większość rodziców by chciała. Gwiazda z okazji urodzin swojej córki za pomocą Instagrama złożyła jej piękne życzenia.

gróbWyjątkowo smutny widok grobu małej Madzi. Nikt jej nie odwiedza, aż chce się płakaćCzytaj dalej

Córka Natalii Kukulskiej skończyła 15 lat

Córka artystki wyrosła jak na drożdżach, 4 maja obchodziła niezwykle ważny dla siebie dzień i dołączyła do grona cierpiących na samotne spędzanie urodzin z powodu trwającej epidemii. Nie przeszkodziło to rodzinie uczcić narodziny średniego dziecka. Ania skończyła 15 lat i z tej okazji na profilu społecznościowym Natalii Kukulskiej pojawił się wpis ze wzruszającym podpisem. Jej pociecha na jednym ze zdjęć stoi w kajaku i trzyma wiosło, gwiazda wykorzystała to jako metaforę do wchodzenia w dorosłość.

- Urodzinowa, urodziwa, urokliwa. Moje 15-letnie szczęście! Kiedy tak wyrosło, że na szerokie wody się rwie. KochAniu, byś zawsze była bezpieczna i pełna radości życia! - przeczytać możemy pod zdjęciem udostępnionym przez wokalistkę.

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ:

poszukiwaniaNagły komunikat policji w sprawie Kacperka. Zdjęcia mówią wszystko, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Obserwatorzy napisali masę komentarzy

Mama praktycznie dorosłej już córki nie mogła spodziewać się podobnych reakcji po swoich obserwatorach. W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się wiele opinii podkreślających, że do tej pory mało kto zdawał sobie sprawę jak podobne są obie kobiety. Po przesunięciu pierwszego widocznego zdjęcia zobaczyć możemy mamę i córkę przytulone do siebie, podobieństwo jest naprawdę ogromne. Niektórzy w komentarzach kuszą się nawet o stwierdzenie, że Natalia Kukulska i córka Ania są po prostu identyczne. Urody nie można odmówić żadnej, to na pewno.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilny komunikat Biedronki dla wszystkich klientów. Od 10 maja zakupy w każdą niedzielę

2. Wszyscy się mylili, niesłusznie oskarżono Agatę Dudę. Hejterom powinno być głupio

Natalia Kukulska wyjechała z rodziną w spokojniejsze miejsce

Z postów udostępnianych przez wokalistkę dowiedzieć można się, iż cała rodzina przebywa poza Warszawą. Trójka dzieci oraz małżeństwo korzysta z dobroci natury oraz nieplanowanego urlopu Natalii. Jeszcze niedawno artystka informowała, że z racji obecnej sytuacji nie może pojawić się na aż trzech koncertach zaplanowanych w Szczecinie, tę smutną informację opatrzyła archiwalnym zdjęciem z wywiadu udzielanego Radiu Szczecin. Jednak najnowsze zdjęcia na Instagramie artystki, gdzie dzieli się rodzinnymi chwilami, zdobyły zdecydowanie większe zainteresowanie wśród fanów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczny wypadek. Nie obyło się bez ofiar
  2. Dziewczyna reprezentanta Polski to prawdziwa torpeda. Co za ciało, od samego patrzenia można się zakochać (FOTO)
  3. Przełomowa decyzja Ministerstwa Zdrowia. Już w tym tygodniu wprowadzą wielką zmianę
  4. Skandaliczne informacje obiegły media. 11-latka zaszła w ciążę z przyrodnim bratem, matka o wszystkim wiedziała
  5. Śmierć na planie hitu TVN. Największe gwiazdy odwracały wzrok, porażające sceny
  6. Nowe hitowe kotlety schabowe z farszem podbijają sieć. Już zachwyciły ponad milion Polaków, nie trzeba nawet ziemniaków i surówki

Życie w czasie PRL-u wyglądało zupełnie inaczej niż dziśWasze dzieci nie pamiętają. 15 zdjęć ukazujących całą prawdę o PRLuCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News