Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach

Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach Źródło: youtube.com/jprinder1

Córka pozostała pod opieką ojca. Matka, która nie miała przekonania, co do zdolności opiekuńczych swojego męża, postanowiła dać mu jeszcze jedną szansę opieki nad dzieckiem. Kobieta, która często kłóciła się ze swoim ukochanym o wychowanie córki, miała pełno obaw, gdy zostawiła ją z tatą, więc postanowiła zamontować ukrytą kamerę.

Córka jednej z Amerykanek jest dla niej prawdziwym oczkiem w głowie. Kobieta nigdy nie rozstawała się ze swoim dzieckiem i często kłóciła się z mężem o metody wychowania dziewczynki. W pewnym momencie małżeństwu z tego powodu groził nawet rozwód, ponieważ kobieta nie była w stanie uwierzyć w to, że tata dziecka jest w stanie się nim zająć.

Kobieta postanowiła sprawdzić, jak jej mąż zaopiekuje się dziewczynką, toteż pewnego dnia oznajmiła swoim domownikom, że musi udać się w celu załatwienia ważnej sprawy na mieście. Pełna niepokoju, zostawiła włączoną, ukrytą kamerę. To, co zobaczyła po powrocie do domu, sprawiło, że już nigdy nie będzie patrzeć tak samo na swojego ukochanego.

Córka została pod opieką taty. Nie wiedzieli, że są nagrywani

Mała kamerka umieszczona przez matkę w salonie miała jej pokazać, jak dziecko będzie się zachowywać pod opieką ojca. Był to pierwszy raz, kiedy kobieta zdecydowała się powierzyć partnerowi swoją córkę, ponieważ para nie mogła dojść do porozumienia w sprawie wychowania dziecka. Awantury i wieczny stres bardzo negatywnie odbijały się na całym życiu rodzinnym. Matka dziewczynki zdecydowała się dać swojemu mężowi ostatnią szansę na odbudowanie swojego zaufania i jak się okazało, mężczyzna nie dość, że świetnie zajął się dzieckiem, to jeszcze pokazał się z nieznanej strony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poważny Amerykanin pod wpływem obecności swojego dziecka zmienił się w kochającego ojca, który tańczył ze swoją córeczką, śmiał się i żartował. Kobieta, która nagrała wideo, poczuła wielką ulgę, ale także wstyd z powodu podważania kompetencji swojego męża.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie

Wideo trafiło do internetu

Aby nikt nie miał wątpliwości, jak wspaniałym ojcem jest mężczyzna, jego żona postanowiła opublikować nagranie wspólnych zabaw z córką w serwisie YouTube. Internauci, którzy zobaczyli nagranie, nie mogli się nadziwić, jak łatwo dziewczynka i jej tata złapali wspólny język. Wideo zostało obejrzane przez 14 milionów internautów, a kobieta raz na zawsze pozbyła się wątpliwości względem ojcowskich kompetencji swojego męża.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: Planeta Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News