córka Kasi Kowalskiej
East News Jan Bielecki
Mateusz Sidorek - 5 Maja 2020

Zwrot akcji ws. córki Kasi Kowalskiej. Ujawniono, w jakim naprawdę jest stanie

Córka Kasi Kowalskiej trafiła do szpitala po tym, jak zaraziła się koronawirusem. Chociaż Ola to młoda, zaledwie 23-letnia dziewczyna, przebieg choroby w jej przypadku okazał się bardzo ciężki. Popularna piosenkarka dowiedziała się, że jej córka musiała przejść intubację i została wprowadzona w stan śpiączki. Niedawno Kowalska podzieliła się szczegółami na temat stanu zdrowia Aleksandry.

Córka Kasi Kowalskiej, 23-letnia Aleksandra wylądowała na oddziale londyńskiego szpitala ponad miesiąc temu. Dziewczyna zarażona koronawirusem była w ciężkim stanie. Lekarze musieli podjąć decyzję o intubowaniu Oli i wprowadzeniu jej w stan śpiączki farmakologicznej. Kasia Kowalska, która była wtedy w Polsce, mogła jedynie próbować kontaktować się telefonicznie z personelem szpitala.

Łukasz Szumowski wydał nagły apelZ samego rana Łukasz Szumowski wydał nagły apel. Jego słowa nie pozostawiają wątpliwościCzytaj dalej

Piosenkarka próbowała dowiedzieć się, w jakim stanie jest jej córka. Na miejscu był tylko chłopak Aleksandry, ale on również miał problemy z dostępem do informacji na temat zdrowia Oli. Niestety sytuacja nie ulegała poprawie. Dziewczyna pozostawała w śpiączce, podczas gdy jej mama przeżywała bardzo trudne chwile. Wreszcie jednak Olę udało się wybudzić. Jak informuje portal Super Express, córka Kasi Kowalskiej czuje się dużo lepiej i zaczęła rehabilitację.

Córka Kasi Kowalskiej wraca do zdrowia

Jak informuje Super Express, córka Kasi Kowalskiej ma się już dużo lepiej. Po wybudzeniu ze śpiączki 23-letnia Ola wraca do zdrowia. Teraz przechodzi rehabilitację, która pomoże jej wrócić do formy. Niedawno Kasia Kowalska zagrała koncert na osiedlu w Ciechanowie. Po wydarzeniu wokalistka opowiedziała o szczegółach dotyczących stanu zdrowia Aleksandry.

- Moja córka jest w trakcie rehabilitacji, już mówi, chodzi, uśmiecha się, je już sama. Jest po trzech tygodniach wybudzona, bo była w śpiączce, i jej stan jest już dobry. Wymaga jeszcze kilku tygodni, około dwóch miesięcy, żeby jej organizm wrócił do stanu sprzed choroby - słowa Kasi Kowalskiej cytuje portal Super Express - Bardzo duże szczęście czuję w związku z tym. Są we mnie duże emocje, ostatnie tygodnie były dla mnie i mojej rodziny bardzo trudne, chyba najtrudniejsze w moim życiu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopaki do wzięciaDziewczyna Szczeny z "Chłopaków do wzięcia" przerwała milczenie. Światło dzienne ujrzała powalająca prawda o ich dzieckuCzytaj dalej

Kasia Kowalska przyznała też, że jej córka wciąż przebywa w londyńskim szpitalu zupełnie sama. Piosenkarka czuje smutek związany z tym, że nie może jeszcze odwiedzić 23-letniej Oli. Koncert, który odbył się na osiedlu w Ciechanowie, miał pomóc wokalistce zwalczyć traumę i sprawić, że chociaż przez chwilę przestanie krążyć myślami wokół jednego tematu.

- Jest mi strasznie przykro, że nie mogę być z moją córką, jest mi strasznie przykro, że ona jest sama w szpitalu - słowa gwiazdy cytuje Super Express.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd w ostatniej chwili wprowadził ważne zmiany. Cofnięto wiele zakazów

2. Pilne: mogą zostać wprowadzone restrykcje w poruszaniu się? Zaskakujące słowa Szumowskiego

Najważniejsze jednak jest to, że córka Kasi Kowalskiej wraca już do zdrowia. Z pewnością będzie musiało minąć trochę czasu, zanim organizm zregeneruje się po chorobie, której przebieg okazał się wyjątkowo cięzki. Natomiast wydaje się, że najgorsze kobiety mają już za sobą. O dramacie, jaki przeżywała Kowalska, pisaliśmy niedawno.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dzięki psom żyjemy dłużej? Rewolucyjne badania
  2. Polacy zamarli. Władze przekazały klubom wieści, których wszyscy się obawiali, podejrzenie wirusa u gwiazd
  3. Mama Kacperka nie mogła dłużej ukrywać prawdy. Wiadomo już, co wydarzyło się tuż przed zaginięciem chłopca
  4. Dramat w rodzinie Donalda Tuska. Córka byłego premiera przekazała smutną wiadomość
  5. Szymon Hołownia zalany łzami prosi Polaków o pomoc. Potrzebne są ogromne pieniądze
  6. Znowu ktoś się pomylił? Dzisiaj w Biedronce szynka i kiełbasa po 1 zł, mięso mielone 3 zł, niewyobrażalne

ChłopiecChłopiec bawił się w rzece. Zobaczył coś, czego nie zapomni do końca życia, porażające odkrycieCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News