Powiedziała mężowi, że córka nie jest jego. Reakcja mężczyzny przekracza wszelkie pojęcie

Powiedziała mężowi, że córka nie jest jego. Reakcja mężczyzny przekracza wszelkie pojęcie Źródło: Unsplash / Kelly Sikkema

Córka jest marzeniem wielu par. Jednak z różnych względów nie każdemu jest to dane. Przyczyn bezpłodności jest sporo. Jednak czasami kluczowy bywa łut szczęścia. W tym wypadku był nim inny mężczyzna.

Córka pani Katarzyny bez wątpienia jest spełnieniem jej marzeń. Jednak droga do tego celu nie była usłana różami. Mnogość przeciwności i ograniczeń była niezwykle problematyczna.

Wyboista droga do szczęścia

Małżeństwo pani Katarzyny można było ogólnie określić jako udane. Szczęśliwa para bez większych zmartwień. Po latach wspólnego życia zapragnęli mieć potomstwo. Córka byłaby istnym spełnieniem snów. Niestety los chciał inaczej. Mimo wielu starań, wizyt u lekarzy i najróżniejszych metod brak było tej radosnej nowiny. Para zdecydowała się na metodę in vitro. Niestety po kilku próbach to również nie przyniosło żadnych rezultatów. Zrozumieli, że już nigdy im się to nie uda i dziecko nie zagości w ich życiu.

Córka w ich życiu 

Miedzy partnerami zaczęło coraz częściej dochodzić do nieporozumień, kłótni i wzajemnych wyrzutów. Myśleli już nawet o rozwodzie. Sytuacji nie ułatwiał Pani Katarzynie fakt, że zaczęła chorować na tarczycę. Niezbędna była wizyta w sanatorium.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Drugiego tygodnia pobytu w sanatorium pani Katarzyna spotkała swojego dawnego adoratora z czasów studiów. Umówili się na kolację, później przyszła pora na tańce. Coraz bardziej do siebie przytuleni nie mogli się już powstrzymać. Noc skończyła się w pokoju adoratora. Następnego dnia pojawiły się jednak wstyd i wyrzuty sumienia,

Spóźniająca się miesiączka zaniepokoiła panią Katarzynę. Przez myśl przeszło jej, że to może być spowodowane przez problemy z tarczycą. Poszła do lekarza. Jego diagnoza oraz później wykonane testy nie pozostawiały złudzeń. Była w ciąży.

Z jednej strony czuła radość, w jej życiu miało pojawić się upragnione dziecko. Z drugiej jednak wzrastały wyrzuty sumienia spowodowane niewiernością względem męża. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niesamowite odkrycie. Sekret tkwił tuż pod ich stopami przez tysiące lat, teraz prawda wyszła na jaw
2. Tragedia, są ofiary śmiertelne. Kilkadziesiąt osób rannych, trwa pilna akcja ratownicza

Po porodzie postanowiła wyznać swojemu mężowi prawdę. Powiedziała mu, że nie jest ojcem ich córki. W odpowiedzi usłyszała, że to dziecko jest ich wspólne i nie musi mu niczego tłumaczyć. Więcej nie wracali do tego tematu. Nie było takiej potrzeby. Ich związek znów wypełnił się miłością.

Najlepsze newsy dnia

  1. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  2. Złe wieści dla 40 tys. kierowców. Jeszcze w tym roku stracą prawo jazdy
  3. Tragedia, nie żyją rodzice i niemowlę. Małe dziecko jest w stanie krytycznym
  4. Masz stary dowód osobisty? Dzięki niemu możesz dostać o wiele większą emeryturę
  5. Niebywały przepis na kopytka w nowej odsłonie. Smakują rewelacyjnie, sekretem jest jeden składnik

Źródło: Polki PL

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News