Pielęgniarka zrobiła dla jej umierającej mamy niebywałą rzecz. Córka wszystko nagrała, inaczej nikt by jej nie uwierzył

Pielęgniarka zrobiła dla jej umierającej mamy niebywałą rzecz. Córka wszystko nagrała, inaczej nikt by jej nie uwierzył Źródło: Screen/Youtube/ Professor of Perseverance

Córka uwieczniła niesamowity gest, który pielęgniarka wykonała dla jej umierającej matki. Inaczej nikt nie uwierzyłby w to, że opieka medyczna jest zdolna do takich poświęceń w stosunku do chorych. Nagranie z tej pięknej sceny jest niezwykle wzruszające.

Córka czuwała przy szpitalnym łóżku swojej umierającej matki. Pielęgniarka zaskoczyła dziewczynę i zrobiła niebywałą rzecz dla chorej. Gdyby nie powstało nagranie z tej niesamowitej sceny, nikt nie uwierzyłby w to, co się wydarzyło. 

Córka wspierała matkę w ostatnich chwilach jej życia 

Córka stanęła na wysokości zadania, gdy dowiedziała się, że jej matka zachorowała na raka wątroby, a lekarze z powodu rozległych przerzutów nie dawali jej żadnych szans na wyzdrowienie. Dziewczyna czuwała przy łóżku mamy, a w opiece wspierała ją wyjątkowa osoba.

Jedna z pielęgniarek pracujących w tym szpitalu zdobyła się na wyjątkowy gest w stosunku do pacjentki. Robiła wszystko, żeby ulżyć chorej w cierpieniu i zdecydowała się również na niestandardową formę wsparcia. Córka nagrała tę niebywałą sytuację w celu uwiecznienia tego pięknego momentu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ulga w cierpieniu 

63-letnia Margaret podzieliła się w którymś momencie z pielęgniarką informacją o swojej wielkiej miłości do muzyki. Przyznała, że trudno o nią w szpitalu, a bardzo brakuje jej ulubionych piosenek. Olivia Neufelder, która pracowała w tym szpitalu i na co dzień zajmowała się chorą na raka kobietą, zapamiętała ten fakt i postanowiła wykorzystać go, żeby dać pacjentce ulgę w cierpieniu.

Jako, że sama pasjonowała się muzyką i była posiadaczką talentu wokalnego, każdego dnia przychodziła do łóżka Margaret i śpiewała jej różne utwory. Ostatniego dnia życia 63-latki pielęgniarka wykonała w szpitalnej sali ulubiony utwór pacjentki zatytułowany "Dancing in the Sky". Jak się później okazało, była to ostatnia piosenka, którą chora kobieta usłyszała w życiu.

Dzisiaj grzeje: 1. Beata Kozidrak wyjawiła smutną tajemnicę. Trudno uwierzyć, że tyle czasu milczała
2. Straszne doniesienia z polskiej miejscowości. Fragmenty aut porozrzucało na długości 200 metrów

Z pewnością mimo strachu przed śmiercią, potwornymi dolegliwościami związanymi z chorobą, doceniła ten cudowny gest pielęgniarki i cieszyła się z tego, że może odejść w towarzystwie swojej córki przy dźwiękach ulubionego utworu. Nagranie z tego występu rozczuli każdego. Postawa Olivii powinna być przykładem dla innych członków personelu medycznego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zjedli SKAŻONE MIĘSO, dwie osoby nie żyją. Cała firma do zamknięcia
  2. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać 
  3. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  4. Jest nagranie. Mężowi Meghan Markle puściły nerwy przy wszystkich
  5. Pierwszy raz wzięła na ręce szczeniaka. Szybko zaczęła łapać się za brzuch ze śmiechu przez reakcję zwierzaka

Źródło: Lelum 

Następny artykuł