Córka nie chciała sprzątać, a jej matka wpadła w szał. Koszmar w dużym polskim mieście

Córka nie chciała sprzątać, a jej matka wpadła w szał. Koszmar w dużym polskim mieście Źródło: Unsplash/Aricka Lewis

Córka spotkała się z atakiem furii swojej matki. Wszystko spowodowane było niechęcią dziewczyny do sprzątania. Do rodzinnego koszmaru doszło w dużym polskim mieście.

Córka nie chciała sprzątać, co spotkało się z ogromnym atakiem furii jej matki. Kobieta wpadła w szał i zaatakowała swoje dziecko. Do tragicznego zdarzenia doszło w jednym z wielkich polskich miast. Kulisy tego dramatu są przerażające. 

Córka zaatakowana przez własną matkę 

Córka przez długie lata nie miała dobrego kontaktu ze swoją matką Żanetą, w związku z jej zbyt rozrywkowym trybem życia. Dziewczyna przez pewien czas musiała tułać się po przytułkach. Dopiero gdy Paulina O. skończyła 18 lat, wróciła na stałe do rodzinnego domu. 

To, co wydarzyło się później świadczy o tym, że być może nie był to najlepszy pomysł. W rodzinie rozegrał się bowiem wielki dramat na skutek którego córka została zaatakowana przez swoją matkę. Awantura rozpoczęła się od kłótni o sprzątanie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rodzinny horror

Do tragicznego wydarzenia doszło w jednej z kamienic znajdujących się na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. 47-letnia Żaneta K. wypomniała swojej córce, że ta nie dba o porządek. Między kobietami doszło do ostrej wymiany zdań. Wtedy matce puściły nerwy, wpadła w szał i rzuciła się na swoje dziecko. 

Niewiele brakowało a nastolatka straciłaby życie z rąk własnej matki. Żaneta przewróciła bowiem Paulinę, zaczęła ją okładać pięściami po twarzy. Później sięgnęła po nóż myśliwski. Zadała swojej córce cios w plecy. Dziewczynie udało się podnieść i uciec przed kolejnymi uderzeniami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wyrzucił żonę z domu dla kochanki. Nie spodziewał się jednak tak okrutnej zemsty
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować 

Lekarzom udało się zatamować obfite krwawienie, a co za tym idzie życie nastolatki. Żaneta K. trafiła za swój czyn do aresztu i została oskarżona o usiłowanie zabójstwa. Grozi jej dożywocie. Już przed rozpoczęciem pierwszej rozprawy, zapłakana matka przywitała swoją córką na sali sądowej. Sprawa toczy się za zamkniętymi drzwiami, więc nie wiadomo, jak kobieta wyjaśniła swoje skandaliczne zachowanie. Córka być może wybaczy matce to, co się stało. Nie wiadomo natomiast jaką decyzję podejmie sędzia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Facebook chce ukryć polubienia. Niebawem zaczyna testy
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: Super Express

 

 

Następny artykuł