Ratownicy pogotowia stwierdzili zgon jego córeczki. Sam podjął reanimację, nie mogli uwierzyć w to co się stało później

Ratownicy pogotowia stwierdzili zgon jego córeczki. Sam podjął reanimację, nie mogli uwierzyć w to co się stało później Źródło: .

Jego córka według lekarzy była już martwa, matka wpadła w rozpacz. Jednak ojciec się nie poddawał i mimo bezczynności ratowników, sam zaczął reanimować swoje dziecko. Medycy tylko patrzyli w osłupieniu.

Ich córka Alesya bawiła się razem swoim starszym 5-letnim bratem oraz kuzynką. Nic nie zwiastowało tragedii - rodzice w międzyczasie zajmowali się przygotowaniem imprezy sylwestrowej. Nagle usłyszeli, że ich dzieci umilkły. Kiedy ojciec poszedł sprawdzić, co się stało, nigdzie nie widział córki. W końcu znalazł ją leżącą na dnie basenu.

Córka leżała na dnie basenu. Ojciec nieporadnie próbował ją reanimować

Sytuacja zdarzyła się w 2013 roku na Ukrainie. Ruslan i Anastasia nie spodziewali się, że zostawienie dzieci samych na tak krótką chwilę może skończyć się tragedią. Gdy ojciec zobaczył swoją córkę w basenie, czym prędzej wyciągnął ją i zaczął przeprowadzać resustytację. Niestety, nie miał w tym zakresie profesjonalnej wiedzy, dlatego wychodziło mu to dosyć nieporadnie. Matka dziewczynki była tak spanikowana, że nawet nie pomyślała o telefonie na pogotowie. Na szczęście wśród osób szykujących się do imprezy była jedna trzeźwo myśląca osoba, która wezwała pomoc.

Karetka dotarła dosyć szybko, bo w około 10 minut - sanitariusze od razu przejęli reanimację po spanikowanym ojcu. Niestety, po chwili stwierdzili zgon dziewczynki i przestali walczyć o jej życie. Zrozpaczony ojciec błagał, aby ratownicy dalej próbowali ratować Alesyę, ale ci byli pewni, że nic już nie wskórają. Gdy zaczęli dzwonić na policję, żeby poinformować o martwej kilkulatce, ojciec sam podjął działanie.

Ojciec nie przestawał reanimować córki. Ratownicy osłupieli

Zdesperowany mężczyzna przystąpił do wykonywania sztucznego oddychania i masażu serca. Sanitariusze chcieli go powstrzymać, mówiąc, że znęca się już nad martwym ciałem, ale Ruslan był niezwykle uparty. Akcja zdesperowanego taty trwała 40 minut i przyniosła zadziwiający efekt. Nagle dziewczynce wrócił puls.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sanitariusze nie wierzyli własnym oczom, ale wiedzieli, że muszą natychmiastowo działać. Karetka na sygnale zawiozła dziewczynkę do szpitala. Niestety, córka Ruslana zapadła w śpiączkę. Przewieziono ją do Moskwy, gdzie w profesjonalnym szpitalu najlepsi specjaliści w Rosji walczyli o jej życie.

Po dwóch tygodniach, Alesya wybudziła się ze śpiączki. Wbrew przewidywaniom lekarzy w błyskawicznym tempie wróciła do sprawności fizycznej i umysłowej. Nieprawdopodobna historia zakończyła się szczęśliwym finałem dla rodziny kilkuletniej dziewczynki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Królowa Elżbieta II zrobiła coś tak szokującego, że król Arabii Saudyjskiej prawie dostał zawału. Pospadacie z krzeseł, gdy się dowiecie, co zrobiła
  2. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  3. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  4. Lepiej przełóżcie plany na urlop. Jasnowidz Jackowski mówi, co wydarzy się już za parę dni, to straszne
  5.  Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce
  6. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce
      

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News