Dramat w samym sercu Polski, matka straciła z oczu córeczkę. Gdy policja ją znalazła, zalała się łzami

Dramat w samym sercu Polski, matka straciła z oczu córeczkę. Gdy policja ją znalazła, zalała się łzami Źródło: Pixabay.com Trevor205

Córka kobiety tylko na chwilę zniknęła jej z oczu, nagle matka zorientowała się, że nie ma pojęcia, gdzie znajduje się dziewczynka. Przerażona natychmiast poinformowała policję o zaginięciu 6-latki, rozpoczęto akcję ratunkową. Kiedy funkcjonariusze odnaleźli dziecko, kobieta nie mogła powstrzymać emocji.

Córka kobiety prawdopodobnie samodzielnie oddaliła się z domu. W pewnym momencie mama 6-latki zorientowała się, że jej dziecko zniknęło. Natychmiast powiadomiła służby, które rozpoczęły poszukiwania dziewczynki. Kiedy funkcjonariusze odnaleźli zaginioną 6-latkę, sytuacja była dramatyczna.

Córka zniknęła jej na chwilę z oczu, policjanci odnaleźli 6-latkę w dramatycznym stanie

Matka 6-letniej dziewczynki z miejscowości Nowe Grocholice w województwie mazowieckim zgłosiła zaginięcie córki 2 czerwca 2020 roku po godzinie 16:00. Dziewczynka na chwilę zniknęła jej z oczu, po chwili kobieta zorientowała się, że nie ma pojęcia, gdzie znajduje się jej dziecko. Zaalarmowane służby natychmiast pojawiły się na miejscu zdarzenia i rozpoczęły intensywne poszukiwania dziewczynki.

– Na miejscu okazało się, że świadek widział, jak dziecko wpadło do oczka wodnego oddalonego około 200 metrów od domu – przekazała mł. asp. Marta Słomińska z pruszkowskiej komendy Policji.

Córka kobiety wpadła do oczka wodnego, policjanci wyłowili dziewczynkę i podjęli czynności ratunkowe

DALSZA CZĘŚĆ TESTU POD GALERIĄ

Policjanci natychmiast wyłowili dziewczynkę z wody i podjęli czynności reanimacyjne. Na miejscu pojawił się śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego, a 6-latka została przetransportowana do szpitala. Teraz policja prowadzi śledztwo w celu ustalenia szczegółów zdarzenia. Według wstępnych informacji, dziewczynka prawdopodobnie sama oddaliła się od domu. Nie wiadomo w jakim stanie jest dziecko.

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła tragiczna wiadomość. Z powodu koronawirusa zmarł uwielbiany lekarz
2. Piorunujące doniesienia o synu Zenona Martyniuka. Jest gorzej, niż wszyscy myśleliśmy

Dzisiaj informowaliśmy również zaginięciu 4-letniego Marka z Lubelszczyzny, który oddalił się z podwórka przed swoim domem przez otwartą bramę. Chłopiec cierpiał na autyzm, lokalne służby natychmiast ruszyły do akcji. Kilkugodzinne poszukiwania chłopca zakończyły się dramatycznie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media obiegła smutna wiadomość. Fatalny finał poszukiwań 4-latka
  2. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Uwielbiany były sportowiec zginął podczas zamieszek
  3. Porównano obecne ceny truskawek i ceny sprzed roku. Różnica przyprawia o zawrót głowy
  4. Sławomir coraz mniej przypomina siebie. Jego nowe zdjęcie zdumiewa, fani nie mogli go poznać
  5. Spacerując po cmentarzu natrafiła na widok, którego nie da się zapomnieć. Wygląd grobu sprawia, że przechodzą ciarki
  6. Smutek właścicieli restauracji. Ich biznesy upadły po wizycie Magdy Gessler

źródło: RMF 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News