Przyłapali Kingę Dudę na gorącym uczynku, nie wiedziała, że ją filmują z ukrycia. Będzie afera?

Przyłapali Kingę Dudę na gorącym uczynku, nie wiedziała, że ją filmują z ukrycia. Będzie afera? Źródło: youtube/ FAKT24.PL

Córka Andrzeja Dudy nawet nie zdawała sobie sprawy, że ktoś nagrywa ją z ukrycia. Przyłapano ją na gorącym uczynku, a po takim zachowaniu Kingi może powstać niemała afera.

Córka pary prezydenckiej sporadycznie towarzyszy rodzicom w czasie większych wyjść. Sama również nie udziela się nad wyraz często w mediach społecznościowych, co jednak nie oznacza, że kolorowa prasa nie interesuje się jej osobą. Paparazzi śledzą niemal jej każdy krok, a tabloidy rozpisują się na jej temat. Będąc pod ciągłą obserwacją ciekawskich mediów, a w szczególności jako córka samego prezydenta RP, Kinga wciąż musi uważać, by jej zachowanie nie zostało dwuznacznie zinterpretowane. Tym razem nie zdawała sobie sprawy, że fotoreporterzy są bliżej, niż mogło się jej wydawać. 

Córka prezydenta złapana na gorącym uczynku. Będzie afera? 

Portale plotkarskie usilnie starają się poznać plany Kingi Dudy i dowiedzieć się o kilku smaczkach z jej życia. Ona jednak nie zamierza dzielić się prywatnymi nowinkami, skrzętnie unikając mediów. Tymczasem paparazzi nie odstępują jej na krok, a tym razem, jak donosi Pudelek, przyłapali ją na... paleniu papierosów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W swetrze, owinięta szalem, rozmawiająca przez telefon i paląca elektrycznego papierosa - trzeba przyznać, że jak na córkę samego Andrzeja Dudy, jest to widok dość niespotykany. Opinia publiczna już zaczęła spekulować, czy tata będzie zły na Kingę za palenie w miejscu publicznym - w końcu takie zachowanie może mocno zaszkodzić jej wizerunkowi jako przyszłej prawniczce. No i rodzicom też. 

Kinga Duda awansuje w zatrważającym tempie

Choć córka Andrzeja i Agaty Dudy ma zaledwie 25 lat i dopiero skończyła studia, w przeciwieństwie do rówieśników już może poszczycić się imponującym CV. Jeszcze regularnie uczęszczając do szkoły prawniczej, Kinga odbywała praktyki w najlepszych kancelariach, a nawet otrzymała posadę "młodszego prawnika" w kancelarii Maruta Wachta, która jest uznawana na najlepszą w Polsce. 

Dzisiaj grzeje: 1. Para młoda razem z gośćmi weselnymi zginęła na miejscu. Tragedia chwilę po ślubie
2. Niestety, nagła śmierć zabrała wybitnego profesora. Zostanie zapamiętany za swoje zasługi

Mimo iż media donosiły, że 25-latka nie może tam narzekać na zarobki, ta po zaledwie kilku miesiącach postanowiła zrezygnować z pracy na rzecz dalszego rozwoju swojej prawniczej kariery. Okazuje się, że para prezydencka już niebawem będzie musiała pożegnać swoją pierworodną, bo ta otrzymała ofertę pracy w jednej z kancelarii prawnych w Londynie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zioła, które zapewnią dobry nastrój. Zdecydowanie warto po nie sięgać
  2. Nie żyje były wybitny reprezentant Polski i uczestnik Euro. Był prawdziwą legendą, kibice go kochali
  3. W sieci pojawiły się wstrząsające zdjęcia z domu opieki. Nie mieści się w głowie, jaka rzecz dzieje się ze schorowaną 80-latką
  4. Genialny trik na rozpoznanie prawdziwego miodu. Potrzebujesz tyko szklanki z wodą, aby poznać, czy nie zostałeś oszukany
  5. Nagle podczas porodu z kobietą stała się porażająca rzecz, natychmiast chwycono aparat. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach [ZDJĘCIE]

Źródło: pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News