Konflikt między krajowymi ugrupowaniami politycznymi zdaje się coraz bardziej pogłębiać. O najnowszym ruchu działacza PiS w tej wojnie mówi już jednak cała Europa.

Reforma proponowana przez PiS, związana z ograniczeniem prawa do głosowania korespondencyjnego, oburzyła wiele krajowych środowisk. Natychmiast zareagowali na nią politycy PO, którzy wystąpili z pomysłem, który umożliwić ma niepełnosprawnym oddanie swych głosów wyborczych. Sposób, w jaki na ich opinię odpowiedział Paweł Szefernaker, wzbudza oburzenie europejskich polityków.

ZOBACZ TAKŻE: PiS właśnie uczcił największego zwolennika Adolfa Hitlera!

Internetowe starcie

– Wszyscy niepełnosprawni warszawiacy, którzy będą chcieli wziąć udział w wyborach, zostaną zawiezieni do lokali wyborczych transportem zorganizowanym przez Miasto Warszawa. Każdy powinien mieć możliwość oddania głosu w wyborach – napisała na swym profilu na Twitterze Hanna Gronkiewicz-Waltz, a opowiedział jej natychmiast minister w Kancelarii Premiera.

– Wstydu nie macie… Niepełnosprawni lokatorzy nie mogli liczyć na takie zainteresowanie PO, jak ich wyrzucano z mieszkań. No, ale wtedy nie chodzilo o wybory… – stwierdził Paweł Szefernaker, czym zadziwił europejską opinię publiczną, która stanowczo poparła pomysł zorganizowania pomocy dla chętnych do głosowania niepełnosprawnych.

ZOBACZ TAKŻE: Duda zapamięta to na długo. W Gdańsku pogonili go jak wroga

Fot. Twitter
Fot. Twitter

Te MEMY najlepiej podsumowują 2 lata rządów PiS!


9 największych kompromitacji rządu PiS

...

Zobacz również