Magda Gessler postanowiła zepsuć widzom oglądanie wielkiego finału programu „Masterchef”. To wielka wpadka celebrytki. Już przed finałem zdradziła kto wygra popularny program?

TO już szósta edycja jednego z najbardziej ulubionych kulinarnych show w Polsce. Magda Gessler zamieściła na swoim koncie na Facebooku bardzo dwuznaczny tekst.

ZOBACZ TAKŻE – Magda Gessler w fatalnym stanie. Gwiazda TVN na wózku inwalidzkim

Na fotografii znana restauratorka pozuje z jednym z trzech finalistów. To Mateusz Guncel. Gessler podpisała fotkę tekstem: „Kto wygrał? Masterchefa!!!Zapraszam Na Dziendobry tvn… tytuł nowego masterchefa poznacie juz jutro wieczorem … rano spotkanie z wszystkimi potencjalnymi uczestnikami ktorzy sa w finale„. Może to oznaczać, że to właśnie młody kucharz wygra show.

ZOBACZ TAKŻE – Spektakularna wpadka Gessler! Przypadkiem pokazała czego szuka w internecie

Czyżby przed wielkim finałem wszystko już było wiadomo?

Co prawda gwiazda „Kuchennych Rewolucji” i jedna z jurorek  „Masterchefa” nie zdradziła całej prawdy w swoim poście, ale lekka sugestia jak najbardziej się pojawiła.

Wielki finał programu „Masterchef” już dzisiaj o godzinie 20. Główna nagroda powędruje do jednego z trzech uczestników. Wśród nich są: Mateusz Guncel, Mateusz Zielonka i Damian Sobek.
ZOBACZ TAKŻE – Łzy cisną się do oczu. Gessler o swoim NIEWYOBRAŻALNYM dramacie z przeszłości
screen Facebook.com/ Magda Gessler

Źródło: se.pl

...

Zobacz również