Kontrowersyjny biznesmen Zbigniew Stonoga stanął w obronie Jerzego Owsiaka. Na jego oficjalnej stronie na Facebooku została zacytowana wypowiedź, którą przesłał z więzienia. Zbigniew Stonoga odbywa karę roku pozbawienia wolności.

Słynący z niewybrednego słownictwa Stonoga napisał krótki list zaadresowany do Jerzego Owsiaka. Wyraża w nim poparcie dla twórcy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspomina w liście Przystanek Woodstock, który określa „odrobiną wolności w państwie PiS”. Przy okazji Stonoga atakuje Kościół.

– Chciałem Ci serdecznie podziękować za odrobinę wolności na Woodstocku, którą dajesz całej Polsce rozkochując nas wszystkich wzajemnie w państwie w którym na topie jest Pis-owska nienawiść błogosławiona przez homoseksualistów w sutannach i papieskich Biskupów – pisze biznesmen.

Ponadto Stonoga wyraził poparcie dla wypowiedzi Owsiaka, skierowanej do posłanki Pawłowicz, a nawet zachwala jego wyobraźnię.

– Nie martw się Jurku, że zaatakowały Cię gwiazdki i gwiazdeczki za wypowiedź skierowaną do Krychy, ja też Jurku jestem w szoku bo jak Ty mogłeś mieć tyle wyobraźni żeby uznać, że Krychę ktoś ruszy – ironizuje Stonoga z więzienia.

Oberwało się także prezesowi PiS-u Jarosławowi Kaczyńskiemu. To jego Zbigniew Stonoga wskazuje, jako jedynego, który gotów byłby „ruszyć Krychę”.

– Ona jest tak straszna i nienawistna, że może ją ruszyć tylko Jaro pod warunkiem, że ma tam siusiaka – kończy Zbigniew Stonoga.

ZOBACZ TAKŻE:

https://www.youtube.com/watch?v=BDQNFq1uh2w

...

Zobacz również