W Warszawie, na Pradze wpadli na bardzo nietypową ofertę! Pewna kawiarnia chce nas ugościć… kobiecym mlekiem.

Jak czytamy na stronie kawiarni „Żona Krawca”:
– Wprowadzamy do menu prawdziwe superfood! Od środy, jako jedyni w Warszawie podajemy do kawy mleko kobiece. Jesień, plucha, zimno – zadbajmy o swoją odporność!

Już od wielu lat niektóre kraje mają w swoim menu mleko kobiece. Znane są takie miejsca zwłaszcza w krajach Beneluksu i Niemczech. Jak na takie rozwiązania zapatrują się zwolennicy ludzkiego mleka? Otóż ponoć jest ono zgodne z naturą człowieka i zapewnia mnóstwo mikroelementów. Natomiast w obozie przeciwników takich zachowań można wyczytać, że jest to po prostu… obrzydliwe. Drudzy jednak stanowią mniejszość w krajach zachodniej Europy.

Ludzie pijący mleko od krowy oprócz dużej porcji białka otrzymują także kazeinę. Jak przekonuje część naukowców: skoro służy ona do budowania rogów, dla nas jest niepotrzebna. Ludzkie mleko nie zawierając kazeiny jest w takim wypadku zdrowsze i o wiele lepiej przyswajalne.

Wprowadzenie kobiecego mleka jako dodatku do kawy stanowi całkowicie nową ofertę na polskim rynku i mimo pierwszego szoku w zetknięciu się z nim, może być hitem. Kto zechce się skusić?

Facebook/ Żona Krawca

One ociekają seksem! Gwiazdy plus size w bikini [ZOBACZ!]

Źródło: tosiedzieje.pl

Zobacz również