Kiedy po raz pierwszy zjawiła się w Top Model, wywołała niemałą sensację. Sukcesy, które zaczęła odnosić w samym programie oraz poza nim, bez wątpienia przekonały jednak do jej osoby tysiące telewidzów, którzy teraz chętnie śledzą filmy udostępniane przez nią na Youtube. Trzeba przyznać, że od pobytu w programie TVN Kamila Warzecha zdecydowanie się zmieniła i dojrzała.

Uczestniczka zgłosiła się do programu mając 18 lat. Trudna historia dotycząca marzeń o zmianie płci bez wątpienia przysporzyła jej zarówno licznych zwolenników, jak i wrogów. Warzecha konsekwentnie spełniała jednak swoje marzenia oraz pokazywała Polsce osoby transseksualne od normalnej, ludzkiej strony.

– Moje życie nie było łatwe. Urodziłam się jako Kamil. Zawsze mnie to irytowało, bo nim nie byłam, ale moje otoczenie wmawiało mi, że nim jestem. (…) Wyobraźcie sobie, że ten Kamil, zagubione dziecko, chciało się bawić laleczkami i nosić sukienki. Ale nie mogło. (…) W dzieciństwie niczego mi nie brakowało, miałam wszystko, ale nie miałam siebie – zdradziła swoim widzom na Youtube Warzecha. Szczerością i konsekwencją w działaniu zaimponowała wtedy wielu transseksualnym osobom, które na co dzień także zmagają się z brakiem akceptacji, czy stygmatyzacją.

Tym, co jednak najbardziej zaskakuje, gdy ogląda się nowe materiały z udziałem Warzechy, jest jej niezaprzeczalna zmiana wizerunku. Od razu zauważyć można bowiem nowy kolor włosów i fryzurę, dużo bardziej profesjonalny makijaż oraz ewidentną pewność siebie i swojej wartości. Modelka chętnie chwali się przemianą na portalach społecznościowych.

Fot. Facebook/Top Model Polska
Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram

 

 

...

Zobacz również