Klaudiusz Ševković był gwiazdą pierwszej polskiej edycji reality show „Big Brother”. W konkursie zajął piąte miejsce, ale jego kariera zawodowa potoczyła się całkiem dobrze i dziś organizuje turnieje golfowe. Tymczasem na internetową celebrytkę wyrasta jego 20-letnia córka. 

Telewizyjne show pokazujące losy grupy ludzi, zamkniętych w domu z kamerami zebrało wierne grono wielbicieli. W ciągu trwania pierwszej edycji, stworzonej w naszym kraju, obejrzało ją aż 10 milionów ludzi. To tutaj zaczęła się kariera córki popularnego Klaudiusza.

Początki rozpoznawalności

Kiedy jej tatę oglądało miliony Polaków, zgromadzonych przed odbiornikami telewizyjnymi, Vanessa miała 4 lata. Wielu widzów pamięta ją z tamtych czasów, gdyż w 2001 roku Klaudiusz pokazywał się z nią publicznie. Nikt jednak nie podejrzewał, że wyrośnie z niej prawdziwa seksbomba.

Atrakcyjne ciało

Profil młodej kobiety na Instagramie ma już 1112 obserwujących i dynamicznie się rozwija. Vanessa chwali się seksownym ciałem i wystawnym stylem życia, co oczywiście przyciąga w większości męskich fanów. Córka Klaudiusza mieszka w Monachium i studiuje japonistykę. Nie wiadomo czy wiąże swoją przyszłość z nauką, czy z modelingiem.

fot. Instagram/vanessabeverley
fot. Instagram/vanessabeverley
fot. Instagram/vanessabeverley

źródło: Instagram

Najseksowniejsze kobiety świata

Ta piękna dziewczyna jest córką polskiej gwiazdy sportu - której? Nie zgadniesz!

...

Zobacz również