Ten mężczyzna stał się prawdziwym potworem dla swoich dzieci. Zmuszał je do seksu, a wszystko nagrywał kamerą. Maluchy były wykorzystywane przez zwyrodnialca już od 3. roku życia. Przez 10 lat przeżywały prawdziwe piekło.

Sprawa sięga polowy lat 90. Wtedy zaczął się horror dzieci pochodzącego z Kołobrzegu Roberta M. Mężczyzna przez lata zmuszał dzieci do seksu, nagrywał wszystko na kamerę, a później rozpowszechniał w internecie. Najbardziej szokujące było to, że swojej malutkiej córce przez lata kazał kopulować z psem. Akty zoofilii także nagrywał i udostępniał w internecie.

Stwarza bardzo wysokie zagrożenie

Mężczyznę złapano w 2006 roku. Wówczas szybko skazano go na 10 lat więzienia i osadzono w Gdańsku. Po odsiadce, która trwała do lipca 2016 roku, sąd nie miał pomysłu, co z Robertem M. zrobić. Dopiero w kwietniu tego roku Sąd Okręgowy w Gdańsku zdecydował, że mężczyzna musi podjąć terapię odwykową w warunkach wolnościowych.

Dyrektor więzienia, w którym siedział M., i prokuratura odwołała się do gdańskiego Sądu Apelacyjnego. Ten uznał, że M. stwarza bardzo wysokie zagrożenie i nie może przebywać na wolności. Zdecydowano się na zamknięcie 52-latka w ośrodku w Gostyninie na czas terapii. To właśnie tam jego leczenie ma dojść do skutku.

źródło: onet.pl

Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich


Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]

...

Zobacz również