To nagranie jest prawdziwym hitem wśród przeciwników partii rządzącej. Minister rozwoju i finansów totalnie ośmieszył się na oczach kamer, kiedy mówił o służbie zdrowia. W internecie posypały się bardzo nieprzychylne komentarze pod adresem szefa dwóch resortów.

Mateusz Morawiecki wziął się bowiem za komentowanie kondycji Służby Zdrowia podczas konferencji prasowej. Ministrowi wyraźnie jednak ciężko szło komentowanie tego, co dzieje się z państwowym sektorem medycznym.

Morawiecki próbował zacząć od fraszki Jana Kochanowskiego „Na zdrowie”. Jednak bardzo ciężko mu szło przypomnienie sobie, jak dokładnie napisana jest fraszka artysty, przez co przez pewien czas minister po prostu bełkotał. Próbował przypomnieć sobie kilka razy treść wiersza, ale bezskutecznie.

Zamiast zwięzłej odpowiedzi wyszła wpadka, która szybko została policzona Morawieckiemu, jako monstrualna wtopa. W sieci zwolennicy opozycji bezlitośnie obśmiewają ministra, który ich zdaniem po prostu strzelił sobie w stopę, wchodząc w temat, o którym nie miał pojęcia.

źródło: twitter.com

Czy naprawdę zjadamy pająki podczas snu? 12 obrzydliwych faktów, które przyprawią cię o mdłości


Te zdjęcia były tajne i to nie bez powodu. FBI ujawnia nowe, wstrząsające fotografie z 9/11

Zobacz również