Trwa ostatni dzień 50-tego posiedzenia Sejmu. Wszyscy wiemy, że obrady często przebiegają w sposób burzliwy i nieskładny na tyle, że trzeba posłów przywracać do porządku. Tym razem posłance PO „coś” z wypadło w trakcie przemówienia.

Już widzieliśmy nie raz, jak na sali posłowie jedzą, głosują za innych, albo wykrzykują różne zdania, czy blokuja mównice, a potem są wynoszeni przez ochronę z obrad. Na szczęście dziś tak drastycznie nie było, ale na pewno wyglądało to zabawnie. Mowa o tym, co przytrafiło się posłane Elżbiecie Gapińskiej.

Tego dnia posiedzenia parlamentarzyści zajmowali się m.in. sprawozdaniem Komisji Kultury i Środków Przekazu o komisyjnym projekcie uchwały w sprawie ustanowienia roku 2018 Rokiem Zbigniewa Herberta. Zdecydowano, że przyszły rok będzie właśnie jego rokiem. Głos jak zwykle zabierali rózni posłowie, w tym posłanka Platformy Obywatelskiej.

Gdy Gapińska stanęła na mównicy i zaczęła rozprawiać o reformie edukacji, to w ferworze… coś jej wypadło z ust! Nie wiadomo co to. Internauci mówią o gumie, ale są też tacy, którzy twierdzą, że to ząb posłanki. Na pewno nic się nie stało i posłanka nie ma się czym martwić.

https://twitter.com/Monika_Lind/status/923856632555229185

https://twitter.com/batmar14/status/923847473575194625

Źródło: se.pl

Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Nie do wiary! Czego uczyli się nasi politycy


Jakiej ksywki dorobił się Schetyna? Uśmiejesz się! Zabawne przydomki polityków

...

Zobacz również