Na zakończenie sezonu popularnego talk-show Kuby Wojewódzkiego, ekscentryczny gospodarz zaprosił do studia TVN najpopularniejsze małżeństwo w polskim sporcie. Robert i Anna Lewandowscy gościli już wprawdzie na kanapie u Wojewódzkiego, jednak udział gwiazd tego formatu w popularnym programie zawsze budzi spore emocje. Tak było również tym razem.

Spotkanie przebiegało w wesołej i sympatycznej atmosferze, a znany z ciętego języka dziennikarz był wobec słynnych gości bardzo przyjazny. Lewandowscy rozmawiali z Wojewódzkim na przeróżne tematy, jednak, jak zwykle, nie dali się sprowokować do kontrowersyjnych wypowiedzi i odpowiadali bardzo dyplomatycznie.

ZOBACZ TAKŻE: Co za przemiana. Lewandowski przefarbował włosy i nie poznałbyś go na ulicy

Lewandowski wspomina spotkanie z Dudą

Znany ze skłonności do kpin z obozu rządzącego i generalnie lekkiego stosunku do życia Wojewódzki zagadnął najlepszego strzelca w historii reprezentacji Polski o spotkanie z Andrzejem Dudą. Dodajmy, że doszło do niego w dosyć nietypowej sytuacji, gdyż prezydent pojawił się w szatni Biało-Czerwonych, gdy „Lewy” akurat wychodził spod prysznica.

– Trochę byłem w dyskomforcie. Prezydent chciał nam osobiście podziękować i to było bardzo miłe. Fajnie czuje się człowiek jak najważniejsza osoba w państwie przychodzi. Nie było to jednak nasze pierwsze spotkanie – odpowiedział Lewandowski.

ZOBACZ TAKŻE: Lewandowski UJAWNIA. „Oto rzeczy, których o mnie nie wiecie”

Nie dali się sprowokować przez Wojewódzkiego

Gospodarz programu starał się wciągnąć parę sportowców w dyskusje polityczne. Ci jednak nie dali się sprowokować i stronili od wypowiedzi na ten temat. Wojewódzki pytał między innymi o to, jaką dietę Anna Lewandowska zaproponowałaby premier Szydło. Showman liczył również, że na antenie TVN żona napastnika Bayernu udzieli Beacie Szydło kilku porad na temat mody. Lewandowska odpowiedziała jednak tylko „pomidor”.

„Król TVN-u” nie dawał jednak za wygraną i próbował podkręcić atmosferę. Powiedział na przykład, że nie wierzy, iż Lewandowscy zawsze są takim przykładnym i miłym małżeństwem. Robert Lewandowski odpowiedział jednak ze stoickim spokojem: „Mam cię teraz powyzywać, żebyś stwierdził, że nie jesteśmy grzeczni?”.

Ostatecznie Wojewódzki dał za wygraną i  na zakończenie rozmowy życzył sportowcom, aby „nigdy się nie zmieniali”.

Źródło: natemat.pl

14 gorących partnerek piłkarzy, o których marzy każdy facet [ZDJĘCIA]

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi

...

Zobacz również