Co się dzieje z twarzą Hanny Lis?! Najnowsze zdjęcia przerażają

Co się dzieje z twarzą Hanny Lis?! Najnowsze zdjęcia przerażają

Hanna Lis jest obecnie znana przede wszystkim z kontrowersji wokół swego życia osobistego. Często pojawia się jednak na imprezach celebryckiego światka, gdzie chętnie pozuje do licznych zdjęć, które bardzo szybko trafiają do sieci. Najnowsze z nich zadziwiły jednak i zaniepokoiły fanów dziennikarki. Jak bowiem twierdzą, jej twarz wygląda już całkowicie nienaturalnie.

Popularność Hanny Lis odrodziła się zdecydowanie po jej występie w show TVN "Azja Express". Pojawiła się ona w programie u boku swego przyjaciela, znanego polskiego projektanta, Łukasza Jemioła. Perypetie pary zdecydowanie spodobały się widzom, którzy chętnie obserwują konta dziennikarki na takich portalach społecznościowych, jak na przykład Instagram.

Zadziwiająca przemiana gwiazdy

Wielu sympatyków celebrytki jest jednak obecnie zaniepokojonych wyglądem idolki. Jak bowiem twierdzą, jej twarz wygląda coraz mniej naturalnie. Prawdopodobnie jest to wątpliwą zasługą zabiegów kosmetycznych, na które rzekomo decydować ma się Hanna Lis. Brak zmarszczek, bardzo mocno zaznaczone kości policzkowe oraz niezwykle wypełnione usta martwią opinię publiczną. Wielu fanów celebrytki zaznacza, że woleliby zobaczyć ją w naturalnym wydaniu, nawet jeżeli łączyłoby się to z oznakami starzenia, które dotykają przecież każdego człowieka bez względu na to, jak wiele czasu spędza na siłowni oraz do jakich diet się stosuje. Fot. Galeria pomponik.pl Fot. Galeria pomponik.pl Fot. Galeria pomponik.pl Fot. Galeria pomponik.pl Fot. Galeria pomponik.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News