Co się dzieje w Warszawie! Nie wychodźcie na ulice, powietrze jest SKAŻONE

Co się dzieje w Warszawie! Nie wychodźcie na ulice, powietrze jest SKAŻONE

Dzisiejszy dzień nie będzie łatwy dla Warszawy, ani dla innych większych miast w Polsce. Powietrze jest wręcz skażone i eksperci radzą, aby dla własnego bezpieczeństwa nie wychodzić z domu ani nawet nie otwierać okien!

Poniedziałkowy poranek nie zaczął się najlepiej dla mieszkańców większych miast. Stan powietrza jest wręcza fatalny i nawet dwukrotnie przekracza dopuszczalne normy. ZOBACZ TAKŻE: UWAGA: Kłęby dymu nad Polską metropolią. To nie smog, a coś 100 razy gorszego!

Nie wychodźcie na ulice

Smog jest mocno szkodliwy zatem lepiej dzisiaj zostać w domu. Warszawski Alarm Smogowy ostrzega na swojej stronie, że jakość powietrza w stolicy jest fatalna, a mapka stolicy jest cała czerwona wskazując, jak bardzo normy zostały przekroczone. Najgorzej sytuacja wygląda w okolicach ulicy Marszałkowskiej i Alei Niepodległości oraz na terenie Targówka i Ursynowa. ZOBACZ TAKŻE: Bareja przewraca się w grobie. Absurdalny pomysł na walkę ze smogiem w Polsce W okolicy Warszawy stężenie pyłu PM10 wynosi od około 103,9 do nawet 158 µg/m3. W niektórych miastach wartości niebezpiecznego smogu zawieszonego w powietrzu przekracza godzinowe wartości nawet pięciokrotnie!   fot. facebook.com/WarszawskiAlarmSmogowy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News