Przerażające wieści z wojska. Coś złego dzieje się z polskimi żołnierzami. Nie żyje kilku mundurowych. Cały czas dochodzi do serii tragicznych wypadków, które powodują nieodwracalne uszczerbki na ich zdrowiu.

O tych dramatycznych wydarzeniach donosi Gazeta Wyborcza, której wywiadu anonimowo, w obawie przed przełożonymi, udzieliło kilku wojskowych. Skarżą się, że największe zagrożenie stwarza dla nich korzystanie z przestarzałego sprzętu i fakt, że zamiast uczestniczyć w szkoleniach są zmuszani do udziału w paradach i pokazach.

ZOBACZ TAKŻE: Kto ma lepszą armię: Polska czy Ukraina? PORAŻAJĄCA różnica!

Coś złego dzieje się z polskimi żołnierzami

Wyborcza informuje o kilkunastu przypadkach ciężkich wypadków w polskiej armii. Do tych tragicznych wydarzeń doszło w zaledwie kilka miesięcy. W maju trzech wojskowych zatruło się spalinami w czołgu. We wrześniu podczas manewrów Marynarki Wojennej zmarł jeden żołnierz. W listopadzie w wyniku eksplozji przestarzałego pocisku zostało zranionych trzech mundurowych. Trudno określić dokładną liczbę ofiar poległych lub zranionych na polskich poligonach, ponieważ wojsko nie chce ujawnić tych danych.

ZOBACZ TAKŻE: Macierewicz spełnił obietnicę. Polska armia uzbrojona jak nigdy

Te żołnierki wyglądają CZARUJĄCO w mundurze i bez! [ZDJĘCIA]


9 największych kompromitacji rządu PiS

...

Zobacz również