Cleo w końcu powiedziała fanom prawdę. Z całego internetu spływają gratulacje!

Cleo w końcu powiedziała fanom prawdę. Z całego internetu spływają gratulacje! Źródło: Instagram/cleo_don

Cleo niechętnie opowiada o swoim życiu osobistym. Jej muzyka sprzedaje się świetnie, kariera się rozwija - piosenkarka nie czuje potrzeby, by dzielić się swoją prywatnością. Ostatnio zrobiła mały wyjątek i zdradziła o sobie trochę więcej.

Cleo, czyli właściwie Joanna Kiepko, zyskała ogromną sławę, gdy wraz z Donatanem nagrała piosenkę "My Słowianie". Utwór momentalnie stał się przebojem, a kontrowersyjny teledysk - hitem internetu. Popularność piosenki zaowocowała występem Cleo i Donatana na 59. Konkursie Piosenki Eurowizji w Kopenhadze. Zajęli tam 14. miejsce.

Od tego momentu kariera piosenkarki zaczęła się mocno rozwijać. Wciąż nagrywała z Donatem, jednak wydała także solowe albumy. Ostatnio media obiegły informacje, że wokalistka ma inną wizję artystyczną niż jej muzyczny partner i chciałaby zakończyć współpracę. To jednak może być trudne, wciąż wiążą ich umowy.

Cleo nie lubi opowiadać o życiu prywatnym. Tym razem zrobiła wyjątek

O karierze Cleo wiadomo więc trochę, jednak fani nie dostają wielu informacji o jej życiu prywatnym. 35-letnia wokalistka ceni swoją prywatność i zazwyczaj nie opowiada o swoim życiu poza sceną. W Internecie znaleźć można informację, że ma brata bliźniaka i wychowywała się na warszawskim Ursynowie. Do czegoś więcej dokopać się ciężko.

Sama piosenkarka uważa, że nie musi robić wokół siebie dodatkowego szumu, gdyż na jej muzykę i tak jest popyt. Jednak spragnieni informacji sympatycy doczekali się wreszcie uchylenia rąbka tajemnicy. W wywiadzie dla portalu Pomponik, Cleo opowiedziała co nieco o swoim życiu uczuciowym.

- Wiecie od dawna, że nie lubię wchodzić na tematy prywatne. Jak się zaręczę i wyjdę za mąż, to kiedyś się dowiedziecie. Wszystkim się dzielę, ale ten fragment chcę zostawić dla siebie - oznajmiła. Następnie opowiedziała dziennikarzowi portalu, jakie cechy powinien mieć, według niej, idealny partner.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jestem bardzo szczęśliwa. Po wielu latach zauważyłam, że najlepiej czuję się przy osobie, która ma fajne poczucie humoru, dobre serce i przy tym wszystkim potrafi się mną zaopiekować. Jak jest się młodszym, to ogląda się za przystojniakami, jednak nie raz się na tym zawodziłam. Udało mi się dojść do wniosku, że wnętrze jest najważniejsze! - zdradziła piosenkarka. Fani wyczytali w tej wypowiedzi jasny przekaz, że Cleo jest w szczęśliwym związku. Teraz mają nadzieję, że wokalistka pochwali się swoim wybrankiem. Może okazją będą zaręczyny? Tego na pewno życzą swojej idolce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Kim jest ojciec Alicji Bachledy-Curuś? Ogromne zaskoczenie, wielu się tego nie spodziewało
  4. Bank Pekao wystosował pilne ostrzeżenie do klientów. Wielu może stracić wszystkie pieniądze
  5. Pracownik pałacu ujawnia porażające kulisy małżeństwa księżnej Kate i Williama. To nie bajka, a koszmar
  6. TVN przekazuje pilny alarm IMGW na wtorek. Mieszkańcy tych województw powinni zostać w domu, będzie wyjątkowo niebezpiecznie

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News