Cleo wyszła na scenę Sylwestra z Polsatem. Widok, który ujrzała, zapamięta do końca życia

Cleo wyszła na scenę Sylwestra z Polsatem. Widok, który ujrzała, zapamięta do końca życia Źródło: instagram

Cleo zaśpiewała podczas "Sylwestrowej Mocy Przebojów" organizowanej przez stację Polsat. Polska piosenkarka, wykonując jeden ze swoich największych przebojów, ujrzała przed sobą niesamowity widok. Ten widok na pewno na długo zapisze się w jej pamięci

Cleo była jedną z gwiazd, które mieliśmy okazję oglądać podczas nocy sylwestrowej. Stacja Polsat zachęcała widów do wejścia z nimi w Nowy Rok poprzez występy znanych i lubianych piosenkarzy z polskiej sceny muzycznej. Niezapomnianą noc, którą zagwarantowali nam wykonawcy miała też Cleo, której oczom ukazał się niespotykany widok. 

Występ Cleo podczas "Sylwestrowej Mocy Przebojów"

Noworoczny koncert organizowany przez telewizję Polsat odbył się w Chorzowie, gdzie w Nowy Rok mogliśmy wejść razem z całą plejadą największych gwiazd z Polski i z zagranicy. Na scenie oprócz Cleo pojawili się także Ronnie Ferrari, DJ Bobo, Mikolas Josef, La Bouche, Captain Jack, LayZee aka. Mr. President, Sławomir, Michał Szpak, Maciej Maleńczuk, Cleo, Piersi, Ich Troje, Enej, Feel, Future Folk z wokalistą Staszkiem Karpielem-Bułecką, Long&Junior, MiG, After Party i Defis Miły Pan. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Osoby, które na żywo śledziły występy gwiazd, bawiły się wyśmienicie i na pewno na długo zapamiętają Sylwestra zorganizowanego przez Polsat. Jednak na najciekawszy moment trafil Cleo, która pojawiła się na scenie by wykonać swoje największe przeboje. 

Co Cleo ujrzała, występując na scenie? 

Cleo wyszła na scenę i zaśpiewała jeden ze swoich największych przebojów "Łowcy gwiazd", a przed jej oczami ukazał się wyjątkowy widok. W momencie, kiedy Cleo wyśpiewała " w dzień nie szukaj gwiazd, one nocą są" fani stojący pod sceną wyciągnęli lampki, tworząc przed Cleo morze światełek. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodne. Gigantyczna klęska Polsatu i TVN w Sylwestra, nikt nie spodziewał się czegoś podobnego
2. Nagły zwrot akcji w sprawie emerytur. Ponad milion Polaków dostanie dodatkowy 1000 złotych

Gwiazda musiała być oczarowana takim widokiem, który zdarza się niezwykle rzadko. Obraz morza światełek wzniesionych do góry zostanie z nią na zawsze. Na instagramie Cleo podziękowała wszystkim, którzy wyciągnęli ręce do góry tworząc morze światełek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gabriela Kownacka przez lata walczyła z chorobą. Jej schorzenie dotyka tysiące Polek rocznie
  2. Jak polscy sportowcy spędzali sylwestra? Lewandowscy znów zachwycają, zjawiskowa Radwańska (ZDJĘCIA)
  3. Okropna wiadomość. Nie żyje młodziutka gwiazda, zmarła w Nowy Rok
  4. Żona Strasburgera w końcu wyjawiła wszystko. Nikt się nie spodziewał
  5. Zaskakująca nagła decyzja gwiazdora Rodzinki.pl. Nie wystąpi już w polskich serialach?

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News