Na Wspólnej: Trudno powstrzymać łzy. Ostatnie chwile Marka z synem po tragicznym wypadku

Na Wspólnej: Trudno powstrzymać łzy. Ostatnie chwile Marka z synem po tragicznym wypadku Źródło: Fot. screen/TVN

"Na wspólnej" przez lata zaskarbiło sobie grono wiernych fanów. Przed telewizorami zbierają się całe rodziny, aby razem przeżywać losy bohaterów. Tym razem będziemy przyglądać się niezwykle przykrej sytuacji - Marek będzie musiał pożegnać się ze swoim synem.

"Na wspólnej" w najbliższym czasie pełne będzie niesamowicie przykrych rzeczy. Dojdzie do wypadku w którym ucierpi mały Szymek, syn Marka i tragicznie zmarłej Natalii. Ojciec dziecka będzie musiał podjąć bardzo ciężką decyzję.

Łzy i trudne chwile w "Na wspólnej"

Wypadki należą do smutnych wydarzeń, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą małe dzieci. Tak będzie i w tej sytuacji - Zimiński doprowadzi do upadku małego Szymona z przewijaka. Chwila nieuwagi, odwrócenie wzroku i nieszczęście gotowe. Szymon zacznie krwawić, a Marek dozna ataku paniki. Na szczęście nie straci przez to trzeźwości umysłu i od razu wezwie pogotowie. Marek Zimiński nie będzie potrafił przejść nad tym do porządku dziennego. Cała ta sytuacja doprowadzi go do smutnych wniosków - jest już za stary na bycie ojcem i nie nadaje się do opieki nad tak małym dzieckiem. Jego starsze dzieci są już przecież dorosłe, a on sam zapomniał, jak to jest opiekować się niemowlakiem. Sytuacji nie ułatwia fakt, że jego ukochana Natalia tragicznie zginęła, zostawiając go samego z malutkim Szymkiem. Oddanie go pod opiekę Leny, siostry Natalii, wyda mu się najbardziej racjonalnym i jedynym wyjściem z sytuacji. Szymona spotkało w życiu już wystarczająco dużo krzywd. Przyszedł czas, aby dziecko miało spokojne i przede wszystkim bezpieczne dzieciństwo.

Rozstanie na zawsze

Adopcja Szymka przez Lenę niesie za sobą przykre konsekwencje. Siostra bliźniaczka Natalii mieszka bowiem w Australii, przez co Marek być może już nigdy nie zobaczy syna. Mój mąż szykuje piękny, nowy dom. Szymon będzie miał pokój z widokiem na ocean - powie Lena, która w przeciwieństwie do Marka jest szczęśliwa z konsekwencji jakie pociągnął za sobą wypadek. Czy Marek nie wycofa się ze swojej odważnej decyzji? Czy nie będzie żałował tego kroku? Tego dowiemy się śledząc dalsze losy bohaterów.

  1. Michał Wiśniewski o swoich zarobkach. Wysokość honorarium zwala z nóg
  2. 12-latka podbiła internet. Napisała list do minister PiS i nagrała piosenkę
  3. Lepiej przygotujcie gotówkę! Klienci tych banków zostaną odcięci od własnych pieniędzy
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu