Na Wspólnej: Trudno powstrzymać łzy. Ostatnie chwile Marka z synem po tragicznym wypadku

Na Wspólnej: Trudno powstrzymać łzy. Ostatnie chwile Marka z synem po tragicznym wypadku Źródło: Fot. screen/TVN

"Na wspólnej" przez lata zaskarbiło sobie grono wiernych fanów. Przed telewizorami zbierają się całe rodziny, aby razem przeżywać losy bohaterów. Tym razem będziemy przyglądać się niezwykle przykrej sytuacji - Marek będzie musiał pożegnać się ze swoim synem.

"Na wspólnej" w najbliższym czasie pełne będzie niesamowicie przykrych rzeczy. Dojdzie do wypadku w którym ucierpi mały Szymek, syn Marka i tragicznie zmarłej Natalii. Ojciec dziecka będzie musiał podjąć bardzo ciężką decyzję.

Łzy i trudne chwile w "Na wspólnej"

Wypadki należą do smutnych wydarzeń, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą małe dzieci. Tak będzie i w tej sytuacji - Zimiński doprowadzi do upadku małego Szymona z przewijaka. Chwila nieuwagi, odwrócenie wzroku i nieszczęście gotowe. Szymon zacznie krwawić, a Marek dozna ataku paniki. Na szczęście nie straci przez to trzeźwości umysłu i od razu wezwie pogotowie. Marek Zimiński nie będzie potrafił przejść nad tym do porządku dziennego. Cała ta sytuacja doprowadzi go do smutnych wniosków - jest już za stary na bycie ojcem i nie nadaje się do opieki nad tak małym dzieckiem. Jego starsze dzieci są już przecież dorosłe, a on sam zapomniał, jak to jest opiekować się niemowlakiem. Sytuacji nie ułatwia fakt, że jego ukochana Natalia tragicznie zginęła, zostawiając go samego z malutkim Szymkiem. Oddanie go pod opiekę Leny, siostry Natalii, wyda mu się najbardziej racjonalnym i jedynym wyjściem z sytuacji. Szymona spotkało w życiu już wystarczająco dużo krzywd. Przyszedł czas, aby dziecko miało spokojne i przede wszystkim bezpieczne dzieciństwo.

Rozstanie na zawsze

Adopcja Szymka przez Lenę niesie za sobą przykre konsekwencje. Siostra bliźniaczka Natalii mieszka bowiem w Australii, przez co Marek być może już nigdy nie zobaczy syna. Mój mąż szykuje piękny, nowy dom. Szymon będzie miał pokój z widokiem na ocean - powie Lena, która w przeciwieństwie do Marka jest szczęśliwa z konsekwencji jakie pociągnął za sobą wypadek. Czy Marek nie wycofa się ze swojej odważnej decyzji? Czy nie będzie żałował tego kroku? Tego dowiemy się śledząc dalsze losy bohaterów. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Michał Wiśniewski o swoich zarobkach. Wysokość honorarium zwala z nóg
  2. 12-latka podbiła internet. Napisała list do minister PiS i nagrała piosenkę
  3. Lepiej przygotujcie gotówkę! Klienci tych banków zostaną odcięci od własnych pieniędzy
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News