Cierpiący pies płakał i błagał o adopcję. Przechodzi ludzkie pojęcie to, co stało się potem

Cierpiący pies płakał i błagał o adopcję. Przechodzi ludzkie pojęcie to, co stało się potem Źródło: Fot. Facebook / High Plains Humane Society

Adopcja, która miała miejsce w jednym ze schronisk, wzruszyła tysiące internautów. Wszystko z powodu zdjęcia, które zostało opublikowane przez wolontariuszy amerykańskiej organizacji praw zwierząt. Pies na fotografii płacze. To straszne.

Adopcja psa, która miała miejsce w jednym ze schronisk w Portales (stan Nowy Meksyk), dosłownie zszokowała internautów. Pies, który teraz ma nowy dom, musiał w przeszłości przejść prawdziwe piekło. Fotografia, która została opublikowana przez wolontariuszy z High Plains Humane Society, wstrząsnęła obserwatorami.

Adopcja, która miała miejsce w jednym ze schronisk, wycisnęła łzy z internautów

Pies, którego przedstawiono na fotografii, musiał mieć wyjątkowo straszną przeszłość. Nie wiadomo w jaki sposób trafił do schroniska. Można jednak zinterpretować bardzo wiele faktów patrząc na stan zwierzęcia, które widząc człowieka dosłownie płacze i błaga o pomoc.

Stan psychiczny psa wskazuje na to, że musiał on przez długi czas przebywać w schronisku. Choć z pewnością dbano o to, aby miał co jeść i pić, to najwyraźniej zwierzę marzyło o tym, aby ktoś je pokochał. Chciało mieć prawdziwy kontakt z człowiekiem, a nie siedzieć samotne w klatce. 

Kiedy więc wolontariusze z High Plains Humane Society przyszli, aby po prostu zrobić kilka zdjęć zwierzęciu, nie spodziewali się, że pies na ich widok dosłownie się rozpłacze. Tak bardzo tęsknił za człowiekiem. To dzięki tej fotografii jednak "najwierniejszy przyjaciel człowieka" otrzymał nowy dom, którego tak bardzo pragnął. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy znajdzie się ktoś, kto przygarnie psa?

Nie mieści się w głowie to, co stało się po publikacji zdjęcia. Udostępniano je tysiące razy, a nowi właściciele znaleźli się w kilka godzin. Wolontariusze wybrali najlepszą rodzinę spośród tysięcy, które zgłosiły się po psa. Wszyscy chcieli, aby zwierzę w końcu przestało cierpieć. Tysiące internautów zaangażowało się w akcję.

W tym momencie psiak jest już bezpieczny. Ma nowy dom. Kochająca go rodzina dba o to, aby czuł się szczęśliwy, a także, aby nie był głodny.

Pies otrzymał także wiele prezentów od anonimowych użytkowników, którzy, choć nie mogli go przygarnąć, to chcieli w jakiś sposób przyczynić się dla akcji. Na otarcie łez wysłano więc wiele kilogramów świeżej karmy, a także zabawki. Historia ma więc swoje szczęśliwe zakończenie.

Fot. Facebook / High Plains Humane Society

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zrobiła zagraniczną karierę. Cenił ją sam Adolf Hitler. Nie miała jednak szczęścia w miłości
  2. Beata Tyszkiewicz z młodszym o 30 lat partnerem. Wszyscy są w SZOKU
  3. Rozenek z rodziną w szpitalu. To dla nich bardzo trudny czas
  4. Tego nie pokazali w Polsacie. Partner Justyny Żyły ujawnia, co działo się w studiu po TzG
  5. Dobrali się do Sławomira! Gwiazdor zarabia miliony, a nie zapłacił im wynagrodzenia

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News