Ciężarna zgłosiła się na rutynowe USG. Lekarz gdy zobaczył obraz, przysięgał, że pierwszy raz widzi coś takiego

Ciężarna zgłosiła się na rutynowe USG. Lekarz gdy zobaczył obraz, przysięgał, że pierwszy raz widzi coś takiego Źródło: screen Youtube

Ciąża była dla niej najlepszym okresem w całym życiu. Chwile zawahania i strachu przeżyła podczas rutynowej wizyty u swojego ginekologa. Jej dzieci zrobiły coś co zszokowało lekarza, który przysięgał, że w ciągu całej swojej kariery pierwszy raz widzi taki obraz.

Ciąża dla Carissy ze Stanów Zjednoczonych obfitowała w piękne momenty. Bardzo dbała o zdrowie swoje i swoich nienarodzonych jeszcze dzieci. Gdy wybrała się, by skontrolować je na USG, ujrzała coś nie z tej ziemi. Jej lekarza prowadzącego wryło w ziemię. Zdjęcie bliźniaków z miejsca stało się hitem sieci.

Ciąża była dla niej błogosławieństwem. Gdy zobaczyli na monitorze bliźniaki, byli w szoku

Ginekolog wykonujący USG w pewnym momencie aż zamarł. Kilka razy wpatrywał się w ekran, nie dowierzając własnym oczom. 22-letnia Carissa w pewnym momencie mocno się zestresowała, bojąc się, że coś grozi jej lub  wyczekiwanym pociechom.

Prawda była zaskakująca: na podglądzie USG obecni, lekarz, partner Carissy, jej mama i babcia zobaczyli dzieci, które... dawały sobie całusa! W 24. tygodniu ciąży dzieci były doskonale widoczne, a dzięki USG 4G, na które zdecydowała się Carissa Gill, można było obejrzeć je z każdej możliwej strony.

Klinika w Pensylwanii specjalizuje się w USG w formie 4G. Po badaniu mama dostała film z nagranym przebiegiem badania na pamiątkę na płycie. Ma zamiar pokazać je swoim dzieciom, kiedy podrosną.

Owszem, bywały w medycynie przypadki, gdzie podczas USG lekarz zauważył dzieci trzymające się za ręce lub delikatnie obejmujące, ale to pierwszy taki przypadek na świecie, gdy maleństwa dają sobie buziaki.

- Dla mnie jako dla mamy to było ogromne przeżycie. Spodziewałam się, że bliźniaki mają wyjątkową więź, ale nie spodziewałam się, że będą ze sobą aż tak blisko. To jest przepiękne. Zdjęcie zachowamy na zawsze i pokażemy naszym dzieciom, gdy będą większe. Na pewno będą w szoku, gdy je zobaczą. Coś takiego się po prostu nie zdarza - relacjonowała podekscytowana matka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wykonałem 15 tysięcy takich badań i nigdy nie widziałem bliźniąt skierowanych do siebie twarzą w twarz, wyglądających tak, jakby się całowały - skwitował zaskoczony ginekolog.

Isabella i Callie, bo takie dostały imiona, przyszły szczęśliwie na świat. Przedstawiamy wzruszające zdjęcie, o którym mowa:

Fot. instagram.com/fetalvision

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Trudno uwierzyć, że aż tylu!
  2. Księżna Diana ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  3. Kolejne podwyżki dla emerytów. Poznaliśmy konkretne kwoty
  4. Wielka feta w dniu urodzin Rydzyka? Jest decyzja wojewody, trwa wielki spór
  5. Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. "To nie żarty! Machina ruszyła"
  6. Media: księżna Kate i książę William są w separacji. To będzie najgłośniejszy rozwód w rodzinie królewskiej?

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News