Lekarze mówili, że jest bezpłodna i wkrótce umrze. Po kilku miesiącach pojawiła się w szpitalu i wszyscy zaczęli płakać

Lekarze mówili, że jest bezpłodna i wkrótce umrze. Po kilku miesiącach pojawiła się w szpitalu i wszyscy zaczęli płakać Źródło: .

Ciąża nie była możliwa w jej przypadku. Kobieta usłyszała od lekarzy, że jest bezpłodna i nigdy nie wyda na świat dziecka. Diagnoza o niepłodności nie była jedyną przykrą informacją, jaka padła z ust doktora. Okazało się, że jej stan był tak ciężki, że miała niedługo umrzeć. Kiedy po kilku miesiącach pojawiła się w szpitalu, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia i zaczęli zalewać się łzami.

Ciąża byłaby spełnieniem jej najskrytszych marzeń. Od kiedy Abi Flynn dowiedziała się, jaki jest stan jej zdrowia, mogła myśleć tylko o tym, że nigdy nie zostanie mamą, a od zawsze pragnęła mieć potomstwo. Diagnoza, którą usłyszała od lekarzy nie załamała jej. Kobieta postanowiła walczyć o swoje zdrowie i przyszłość. 

W jej przypadku ciąża była niemożliwa

Abi Flynn miała 26 lat, kiedy dowiedziała się, że ma nowotwór krwi. Ze względu na jej młody wiek lekarze postanowili szybko zacząć działać, wprowadzając najnowocześniejsze leczenie. Zaczęli od chemioterapii, które Abi przyjmowała przez dwa lata. Kobieta przeszła też radioterapię, ale najgorsza była informacja, o tym, że jest bezpłodna. 

WIĘCEJ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, pomimo usilnych starań lekarzy, stan zdrowia się nie poprawiał. Onkolodzy zakładali ręce, nie wiedzieli, jak jeszcze mogą pomóc młodej kobiecie. Wcięcie guza, który pojawił się w jej klatce piersiowej, nie wchodziło w grę. Wtedy Abi usłyszała od lekarzy, że ze względu na nowotwór nie zostało jej wiele czasu i musi przygotować się na najgorsze. Jednak wydarzył się cud. Na jednej z wizyt w gabinecie lekarskim, okazało się, że doszło do remisji, a guz zaczął się kurczyć. 

Upragniona ciąża, której nikt się nie spodziewał

Pewnego dnia Abi pojawiła się na badaniach kontrolnych. Cały szpital przecierał oczy ze zdumienia, gdy wyszło na jaw, że kobieta jest w ciąży. I wbrew wszystkiemu, co wcześniej usłyszała od lekarzy, na świecie pojawił się jej syn. Całkiem zdrowy chłopczyk urodził się na początku listopada.

Dzisiaj grzeje: 1. Była legendą polskiej muzyki, zmarła samotnie na ulicy. Nikt nawet się nie zatrzymał
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Dzisiaj Abi ma trzydzieści lat, a w rękach swoje upragnione dziecko. Marzy tylko o tym, by choroba nie wróciła, dzięki czemu będzie mogła zobaczyć, jak jej synek dorasta. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na umowie masz minimalną pensję, a resztę pieniędzy dostajesz pod stołem? Będziesz mieć poważne problemy
  2. Żona Strasburgera przerywa milczenie po porodzie. Ujawnia prawdę o ojcostwie 72-letniego męża
  3. Śpisz z mokrymi włosami? Natychmiast przestań, nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakie to niebezpieczne
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście
  5. Już nie tylko wysokie mandaty. Drogówka zabierze ci nawet samochód

źródło: dailymail

Następny artykuł