ciąża
Pixabay ekseaborn0
Mateusz Sidorek - 28 Marca 2020

Zapytali położną o depilację przed porodem. Odpowiedziała bardzo szczerze, kobiety mogą się mocno zdziwić

Ciąża często wiąże się z licznymi obawami oraz rozważaniami. Przyszłe matki często zastanawiają się, czy ich dziecko urodzi się zdrowe albo, jak zniosą moment porodu, który może okazać się skomplikowany. Część kobiet nurtowała także kwestia depilacji przed rozwiązaniem. Znalazła się położna, która udzieliła im odpowiedzi.

Ciąża to zarówno bardzo radosny, jak i stresujący okres w życiu wielu kobiet. Przyszłe matki muszą zaakceptować to, że ich ciało zmienia się z tygodnia na tydzień. W ich głowach pojawia się mnóstwo pytań, chociaż nie zawsze mają odwagę je zadać. Niedawno kilku porad udzieliła pewna położna.

Pieczenie bez drożdżyW sklepach brakuje drożdży. Można je zastąpić mieszanką dwóch składników, które każdy ma w swojej kuchniCzytaj dalej

Pierwsza ciąża jest dla kobiet ciekawy, choć pełnym niedopowiedzeń doświadczeniem. Dlatego przyszłe matki często radzą się swoich koleżanek, który poród mają już za sobą. Wiele z nich chce być idealnie przygotowanych na ten ważny moment. Z tego powodu często zastanawiają się również nad swoim owłosieniem, szczególnie włosami łonowymi.

Pierwsza ciąża bywa stresująca

Bardzo często pierwsza ciąża wywołuje wiele stresu u przyszłych matek. Dlatego kobiety chcą się przygotować i wszystko zrobić, jak należy, aby nie popełnić żadnego błędu. Poród to wyjątkowo emocjonalna i trudna chwila, więc jakiekolwiek niedopatrzenie z ich strony potęgowałoby zdenerwowanie. Chcąc dopiąć wszystko na ostatni guzik, kobiety często też decydują się na depilację włosów łonowych. Zabieg ten ma ułatwić samo rozwiązanie, jak i zakładanie szwów. Jednak położne rozwiewają wątpliwości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PiesŻaden fotomontaż, ani oszustwo. Pies gigant istnieje naprawdę, jego zdjęcia porażająCzytaj dalej

- Proszę, nie przejmujcie się owłosieniem łonowym. Nie zauważamy tego, pod warunkiem że umyłaś się przynajmniej raz w ostatnim tygodniu. Skupiamy się na tym, aby dziecko przyszło na świat. Nie interesuje nas, czy masz między nogami busz, jesteś gładka jak noworodek albo ozdobiłaś łono błyszczącymi kamyczkami - napisała położna na portalu Reddit.

Dzisiaj grzeje:

1. Polacy kochali go za kultowe seriale TVP i TVN. Niestety, nie żyje znakomity aktor, miał zaledwie 46 lat
2. Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

Według internautki, dla której ciąża i poród nie stanowią już żadnej tajemnicy, owłosienie nie ma żadnego znaczenie. Położna stwierdziła, że w momencie rozwiązania cała uwaga lekarzy skupia się na zdrowiu dziecka oraz matki. Kobieta dodała jeszcze, że jedynie przed wykonaniem cesarskiego cięcia czasem personel medyczny podgala przyszłą matkę, oczekującą na zabieg.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Koronawirus uszkadza nie tylko płuca? Niepokojące wyniki badań naukowców z kilku krajów
  4. Antek Królikowski pokazał, jak spędza kwarantannę. Przerażony wzrok mówi wszystko, na zdjęciu nie jest sam
  5. Wiadomo, co na kwarantannie robi Robert Janowski. Zdjęcie mówi samo za siebie
  6. Przed włożeniem jajek do gotującej się wody wrzuć kawałek cytryny. Rewolucyjny trik ułatwiający gotowanie

Ciasto z mikrofalówki3 pyszne ciasta, które przygotuje nawet dziecko. Potrzeba jedynie kilku składników i mikrofalówkiCzytaj dalej

źródło: Wiemy.to

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News