Słynna aktorka właśnie urodziła. Do końca ukrywała ciążę, nikt o niej nie wiedział

Słynna aktorka właśnie urodziła. Do końca ukrywała ciążę, nikt o niej nie wiedział Źródło: Pixabay bhatigajendra

Ciąża słynnej aktorki była sekretem, który nie wyszedł na jaw do samego końca. Nikt nie spodziewał się tego, że dawno niewidziana gwiazda zostanie mamą. Tajemnicę małżeństwa zdradziła osoba z ich otoczenia. To niesamowita wiadomość. Fani aktorki spodziewali się informacji dotyczących rozwodu. Na szczęście, pomylili się.

Jessica Biel to amerykańska aktorka i modelka. Kinomani z pewnością znają ją z produkcji takich jak: "Państwo młodzi: Chuck i Larry", "Iluzjonista" i "Odwaga i nadzieja". Przez wiele lat występowała także w serialu "Siódme niebo". Aktorka jest bardzo zaangażowana w akcje społeczne i charytatywne, szczególnie dotyczących praw zwierząt. Przed ośmioma laty została żoną popularnego piosenkarza, Justina Timberlake'a. Para wychowuje wspólnie pięcioletniego synka, Silasa Randalla Timberlake'a. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że na świecie pojawiło się drugie dziecko pary. Małżonkowie do końca skrywali sekret, którym była ciąża 38-letniej aktorki.

Ciąża aktorki miesiącami była ukrywana

Ciąża Jessiki Biel nie wyszła na jaw aż do momentu porodu. Z uwagi na fakt, że panująca pandemia koronawirusa zmusiła małżeństwo do pozostania w domach, media nie miały okazji sfotografowania ciężarnej kobiety. Aktorka po raz ostatni pojawiła się publicznie w marcu. Wówczas jej brzuch nie był jeszcze zaokrąglony. Co więcej, w sieci regularnie donoszono o kryzysie w związku Jessiki Biel i Justina Timberlake'a. Powodem rozstania miała być zdrada piosenkarza. Media społecznościowe zostały zalane zdjęciami, na których Timberlake trzyma rękę na kolanie koleżanki z planu, Alishy Wainwright.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Złośliwi twierdzą, że ciąża gwiazdy miała być sposobem na uratowanie związku. "Daily mail" donosi jednak, że w czasie, w którym wybuchł skandal, Jessica Biel była w pierwszym trymestrze. Od kilku miesięcy w ich mediach społecznościowych pojawiały się tylko zdjęcia z przeszłości oraz komentarze na temat sytuacji społecznej. Muzyk udzielił także kontrowersyjnego wywiadu, w którym wyznał, że wychowywanie dziecka to nieludzka praca. W tym kontekście nikt nie spodziewał się informacji na temat pojawienia się kolejnego potomka.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: zatrzymano ważnego polityka. Usłyszał poważne zarzuty

2. 7-letnie dziecko znęcało się nad psem. Gdyby nie reakcja służb, piesek mógłby nie przeżyć

Znajomy pary donosił, że ciąża aktorki zakończyła się narodzinami kolejnego synka. Chłopczyk urodził się na początku tego tygodnia. Szczęśliwi rodzice nie skomentowali doniesień medialnych. Mamy nadzieję, że narodziny dziecka scementowały związek Jessiki Biel i Justina Timberlake'a. Przed pojawieniem się drugiego potomka małżonkowie uczęszczali na terapię małżeńską, a mężczyzna zdecydował się na publiczne przeprosiny skierowane w stronę żony. Życzymy szczęścia!

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Radwańska już urodziła? Gwiazda tenisa opublikowała nowe zdjęcie (FOTO)
  2. Smutek Katarzyny Dowbor. Dziennikarka zamartwia się o córkę, każda matka ją zrozumie
  3. Po latach Dorota Wellman zdradziła, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami. Chodzi o jej męża, tylko najbliżsi wiedzieli
  4. W rodzinnym albumie znalazła bardzo stare zdjęcie. Przyjrzała się bliżej i zamarła, zauważyła przerażający szczegół
  5. Andrzej Duda ma dwie siostry, biologiczną i przyrodnią. Media dotarły do nich
  6. Jezuita ostro skomentował ślub Kurskiego. Podobnych słów nikt nie mógł przewidzieć, powstała wielka burza

Źródło: Ofemin

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News