13-letnia Daria zaszła w ciążę. Przekazała porażającą prawdę o ojcu dziecka

13-letnia Daria zaszła w ciążę. Przekazała porażającą prawdę o ojcu dziecka Źródło: VKontakte

Ciąża 13-letniej Darii wstrząsnęła wszystkimi, a wiadomości o nieletniej mamie obiegły media na całym świecie. Dziewczynka przekazała wstrząsające informacje o ojcu dziecka.

Ciąża 13-latki wstrząsnęła nie tylko lokalną społecznością, ale i mediami na całym świecie. Dziewczynka postanowiła zachować dziecko i przekazała wstrząsające informacje o ojcu malucha. Sprawa nie została do końca wyjaśniona, chociaż nastolatka upiera się, że mówi prawdę.

Ciąża 13-letniej Darii nie została do końca wyjaśniona

Według pierwszej wersji wydarzeń, 13-letnia Rosjanka zaszła w ciążę ze swoim młodszym kolegą, Ivanem. Daria wraz z 10-latkiem mieli się bardzo polubić i zostać parą, a później poddawać się czynnościom seksualnym podczas nieobecności swoich rodziców w domach. Oboje potwierdzili tę wersję wydarzeń. Ivan i Daria pojawili się nawet w programie telewizyjnym, gdzie opowiadali o swojej historii, szybko stali się również gwiazdami mediów społecznościowych, a liczba ich obserwatorów w sieci stale rośnie.

Rodzice dzieci zapewniali, ze wierzą swoim pociechom i wspierają ich. Chętnie komentowali publicznie sprawę ciąży nieletniej dziewczynki w mediach. Niedawno jednak pojawiły się doniesienia, że do zapłodnienia 13-latki doszło wskutek gwałtu, a ojcem dziecka nie jest 10-latek, a Stiepan, 15-letni kolega Darii, który miał jej grozić i szantażować nastolatkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Do tej pory nie ustalono, w jaki sposób 13-latka zaszła w ciążę

Nigdy nie wszczęto jednak postępowania w tej sprawie, ponieważ nagrania z monitoringu nie sięgały do wskazanego miejsca zbrodni. Śledczy nawet ich nie sprawdzili, a kiedy sprawa ucichła, Daria wróciła do poprzedniej wersji wydarzeń, oznajmiając, że nie zna żadnego Stiepana.

Dzisiaj grzeje: 1. W końcu poznaliśmy szczegóły. Wiadomo dokładnie kto, gdzie i kiedy będzie musiał nosić maseczki

2. TVP pokazało materiał o rodzinie Justyny Pochanke. Wszystko po emisji pewnego wydania ”Faktów”</p

Sprawa wydaje się bardzo podejrzana. Jak donoszą lokalne media, lekarze kilkukrotnie przebadali 10-latka pod kątem możliwości zostania ojcem. Wyniki wskazały, że Ivan jest bezpłodny, ponieważ nie osiągnął jeszcze wieku dojrzewania i jego organizm nie ma komórek nasiennych. Dziewczynka przekonuje jednak, że mówi prawdę, a doniesienia dziennikarzy są fałszywe. Daria i Iwan ogłosili, że zatrzymają dziecko i wspólnie będą się nim zajmować.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzruszające sceny ze szpitala walczącego z koronawirusem. Lekarze udzielili pacjentom wielkanocnej komunii
  2. Marcin Najman bezlitośnie "zgaszony" przez legendę polskiego sportu. Bokser nie znalazł żadnej riposty
  3. Klienci dwóch banków odcięci od pieniędzy. Instytucje wydały oświadczenia
  4. Mało kto wie, że córka Ryśka z "Klanu" ma poważne problemy ze zdrowiem. "To choroba dożywotnia i śmiertelna"
  5. Biskup odprawiał msze, nie bacząc na epidemię. Media właśnie poinformowały, że zmarł po zakażeniu
  6. Załamany Jackowski miał porażającą wizję. Stwierdził, że spożycie podejrzanego produktu będzie miało opłakane konsekwencje dla wielu Polaków

źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News